Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakáskasszát fel lehet használ...

Lakáskasszát fel lehet használni bérleti jog vásárlásával szerzett ingatlan esetén?

Figyelt kérdés
lakáskassza,fundamenta

2015. jan. 17. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Kizárt!!!

De nem is vennék bérleti jogot, aki meg árulja azt böribe zárnám...

2015. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. jan. 17. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. A bérleti jog nem tulajdoni jog.
2015. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a tulajdonos továbbra is az önkormányzat (vagy hasonló) és úgy változtatja bérketi díjat ahogy akarja . mert az kell fizetni!!!!!


A másik dolog hogy egy "c" család bemegy sírni hogy kell egy lakás a kicccsaládnak és kapnak, aztán fél év múlva ÁRULJA a jogot!!! Az anyjuk p:cs@ját.... Én biztos nem adnék nekik pénzt

2015. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem lenyugodhatsz, erre a lakáskassza nem megoldás, nem lehet ilyenre felhasználni.Ugyanakkor ha adott egy tulajdonos, aki bérbe ad valamit, miért ne határozhatná meg a bérleti díj összegét? Ennyi erővel a szolgáltatókat is le lehetne sittelni, meg az üzletek tulajdonosait is, akik egyéni árakkal dolgoznak.
2015. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem arról beszélsz amit én írtam. A lakáskassza bizony nem használható bérleti jog vásárlásra .. Ez igaz. De ne is vegyen srnki ilyen jogot mert akkor a csalókat támogatja...
2015. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jelek szerint nem érted amit mondok. Mi abban a csalás? Mi abban a csalás, ha valaki tulajdonosként meghatározza a bérleti díjat? Jogszerű tranzakcióról beszélünk, hol van ebben csalás?
2015. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értjük mind a ketten csak elbeszélünk egymás mellett. Az hogy a tulaj bérleti díjjat kér az igaz.

Mondjuk a tulaj a helyi önkormányzat.

Egy kedves cigány család szociális akapon , kedvezményes díjért oda is költözik...


Egyszercsak azt gondolják eladják ezt a bérleti jogot (amit ők ingyen kaptak) 2-3-4 millióért..


Aki megveszi az persze fizeti a díjat , az önkormányzatnak mindegy...


De aki ingyen kapta az miért adhatja el????? Ez a csalás

2015. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez sem csalás. Legfeljebb igazságtalan. De nem törvénytelen. És bérleti joghoz nem csak így lehet hozzájutni.
2015. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!