Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen hogy kereshetnék...

15 évesen hogy kereshetnék egy kis pénzt?

Figyelt kérdés
Elég jó a családi hátterem, de a szüleim nem szívesen adnak pénzt mozira, ruhákra meg ilyen apróságokra mondván hogy ezek felesleges dolgok, van elég kiadásuk így is. Szóval úgy döntöttem önállósítom magam és megpróbálok egy kis plusz pénz keresni, hogy meg tudjam venni magamnak az ilyen dolgokat, meg esetleg félre tegyek egy kicsit a nyárra is. Szerintetek mit tudnék dolgozni? Van 60.000 forintom, gondoltam befektethetném valami kis dologba vagy nem érdemes? Előre is köszönöm a segítséget. 15/l

2015. jan. 18. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

60.000-et semmibe sem tudsz befektetni, hogy hozama is legyen (vagy ha igen akkor szólj :) ). Ha idén töltöd a 16-ot akkor diákmunka.

Ha esteleg szeretsz ilyen kézműves dolgokkal bszakodni, akkor add el vaterán vagy valami ilyen hasonlón (gyöngyfűzés, dísztárgyak, festészet..)

2015. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a kézügyességem sajnos egy óvodáséval egyenlő:(( májusban 16 leszek... akkor még várok egy kicsit:)
2015. jan. 18. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha idén töltöd akkor akár már most is dolgozhatsz.
2015. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nincs munkád, írj nekem!
2015. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!