Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen hol lehet nyomonk...

Aliexpressen hol lehet nyomonkövetni, hogy hol jár a csomagom?

Figyelt kérdés

Az utolsó kérdés engem is érdekelne! Jelenleg 20 csomagot várok :D de ebből a legtöbb csak 1 dolláros, sőt van benne 20 centes is :)

Még az érdekelne, hogy amikor fizetek a kártyámmal itt, jön sms, hogy levontak mondjuk 1000 Ft-ot, de amikor a netbankon megjelenik pár nap múlva a tranzakció akkor ott még rászámolnak legalább 100 Ft-ot mindegy egyes vásárlásnál. Ez miért van?? :S A Paypalnal nekem eddig nem volt ilyen. Erste-nél vagyok amúgy. Köszönöm!



2015. jan. 18. 12:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat :D "az utolsó kérdés engem is érdekelne" ezt ne vegyétek figyelembe csak másoltam :)
2015. jan. 18. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:

1., a posta oldalán (ha egyáltalán trackelhető)


2., Valószínűleg ennyit romlott az USD - forint azóta... A bank kb. 3 nap után könyveli a kártyás vásárlásokat, azóta simán romolhatott sajnos ennyit a forint...

2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ohh, a másodikra nem is gondoltam még köszönöm.

Közben a Myalibaba-n nyomon lehet követni, de akármelyik tracking számot írom be egyiket sem találja....

2015. jan. 18. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1 dolláros,vagy olcsóbb,de meg az 5 dolláros terméket sem adják fel nyomkovetessel,csak sima postával. Nem fogod tudni követni azokat. Írnak be egy fals nyomkovetesi számot,m be kell írniuk...egyébként a drágább termékeknél is kb 10 nap múlva látszik a posta oldalán, hogy merre jár a termék.
2015. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én ezt használom : [link] de nem minden követhető mert vagy rossz a nyomkövetési szám vagy ha olcsó termék 5 dollár alatti csak simán adják fel.
2015. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!