Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 12 évesen hogy szerezzek pénzt?

12 évesen hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Bocsánat tényleg!Tudom hogy ez a kérdés milliószor szerepel itt a gyk-n de nekem nagyon fontos lenne és annyira nagyon nem kaptam még jó választ a többi kérdés alapján.

Tehát havi 15 Ft-ot kéne keresnem mert egy állatot szeretnék eltartani (sport póni) de szüleim nem adnak rá pénzt csak akkor veszik meg a pónit ha én fizetem élete végéig a tartást,viszont most csak annyia an pénzem hogy kb. 3-4 hónara eltartsam.

A póni tényleg nem nagy (130 cm mm.) de szüleim azt hiszik hogy nagyon sokat eszik meg nagyon drága a tartása.Tvednek és a 15.000Ft is szinte luxus lenne annak a póninak mert ridegtartásban tartanám.De valahogy dolgoznom kellene.Igazából nyáron a lovardában szoktam dolgozni de nem adnak pénzt,csak segtek nekik és így legalább tanulom hogy kell eltartani egy lovat.

Legszívesebben tűlük kérnék egy kis pénzt (szinte biztos adnának de félek keveset) ha adnak mondjuk heti 3000Ft-ot és azt 4x akkor az csak 12 ezer de szeretném ha minden rendben menne a póninak.így csak 2-3 ezerre lenne szükségem.Tud valaki olyan kis munkát amivel ennyit kereshetek ennyi idősen,esetleg itt szomszédok kifiztetnék hog kitakarítsam az egészkertet,de igazság szerint nincs kedvem bemenni hozzájuk mert eléggé "piszkosak". Remélem értitek mire gondolok.

Nagyon nagy szükségem lenne összesen 10 éve vágyok lóra mert 2 évesen is mindenem a ló volt.


Meg amúgy nem hiszem hogy ki tudnák a szüleim fizetni azt a 150.000Ft-ot csak a póniért azaz abba is bele kéne fizetnem. :/ nagyon kicsi kis munkát akár itt az ointerneten amivel pénzt lehet szerezni?

Fontos nagyon!!!


2015. jan. 18. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérsz rokonoktól pénzt, árulsz sütiket, terítőket (akár az interneten - nem tudom korhatárhoz kötött-e, utána kell olvasni).

Előbb vagy utóbb össze fog jönni az a póni ;) 3 év múlva már van olyan diákszövetkezet, ahol nyáron dolgozhatsz.

Addig amíg összejön a pénz a lovardában lovagolhatsz.

2015. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Igazából most kéne gyorsan a pénz de nem fog sikerülni de ha jól belegondolok akkor vannak nekem elég sok kacatom,azt talán felteszem az olx-re és megveszik,bár a régi kobakom se kell senkinek akárhányszor tesszük fel a hirdetések közé,na de lehet hogy a számítógépes játékaim már valakinek kell,azzal megpróbálkozok!Meg 2 év múlva ballagóra egy 250.000Ft-os összegre számíthatok mint ahogy a bátyám meg a 2 unokatestvérem is kapott. arra rá még gyűjtök meg 16 évesen ha lesz akkor megpróbálok magamnak keresni valami kis állást és meg is lesz,st lehet nagyobb lóra is fog akkor telni. :)

Mégegyszer köszönöm! :)


(bocsánat ha hibás a helyesírás de tabon vagyok)

2015. jan. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!