Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gépkocsinyeremény Betétkönyv...

Gépkocsinyeremény Betétkönyv esélyek?

Figyelt kérdés
Van rajtam kivül itt valakinek ? Mennyi az esélyem ?mint a lotton kb?:D

2015. jan. 20. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valamivel nagyobb, mert többe kerül és a nyeremény is kisebb, mint a lottón.

Nekem 5000-esem van másfél éve, gondolom nem túl meglepő, hogy nem nyertem még vele :D

2015. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mekkora összegűt veszel. Pl. 50000-esek közül többet sorsolnak és drágább autókat.
2015. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van kb másfél éve.
2015. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Én is gondolkodom venni egy párat, aztán eladni a kocsit :)

Kicsi az esély, én csak egy cikket találtam, ahol több, mint 1 millió résztvevő betétkönyvet említettek, ami azért közelít a lottóhoz.


Viszont azt nem találtam a honlapon, hogy hogyan lehet fizetni, ha nincs ott számlám. Lehet pl kártyával? Ti hogy csináltátok?

2015. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Én bankban vettem, adtak róla egy papírt, nem tudom interneten lehet-e.

És egyébként nem kell eladni az autót, ha nyersz kérheted az árát is autó helyett.

A lottóhoz képest megvan az az előnye, hogy a betétkönyvet visszaválthatod pénzre, így nem veszíteni nem fogsz rajta.

(ugyanolyan, mint egy sima bankbetét, csak itt az esély egy autó megnyerésére a "kamat")

2015. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
*egy nem-el több lett a 3. sorban
2015. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van, de még az én sorozatszámom közeléből sem sorsoltak, még ebből a sorozatszámból soha nem volt nyertes!Olyan mintha nem is létezne.....Hát nem tudom ,hogy működik. Nem nagyon bízom benne, úgyhogy inkább valószínűleg visszaváltom.
2015. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!