Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megrendeltem EMAGról egy...

Ha megrendeltem EMAGról egy terméket utánvéttel, muszáj vagyok átvenni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Még sem tartanék igényt a megrendelt termékre, mert rossz dolgokkal halottam az emagról, jó tudom, az Én hibám is, hamarabb is utána nézhettem volna.

Viszont annyi eszem volt hogy utánvéttel kérjem.

Csinálhatnak velem valamit ha nem vagyok hajlandó átvenni?Pl. : Feljelenthetnek ?



2015. jan. 21. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
18%

emag ÁSZF:


6.5. Abban az esetben, ha az Ügyfél/Vásárló kérelmezi a Szerződéstől való elállását a szerződéstől való elállás törvényes határideje keretén belül, amennyiben a Rendelés ki van fizetve, az Eladó visszafizeti az összeget legfeljebb 14 (tizennégy) napon belül, miután a Vásárló értesíti az Eladót a Szerződéstől való elállást illetően tett döntéséről. Az összeget az alábbiak szerint térítik vissza:

6.5.1. az online, kártyával kifizetett Rendelések esetében -> visszafizetés a számlára, amelyről a fizetést végezték;

6.5.2. fizetés utánvétellel /iTransfer-el/ bankkártyával kifizetett rendelések esetében ->banki átutalással;

2015. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző: ez ez elállásról szól, a kérdező át sem akarja venni a terméket.


Ha nem veszed át, hát nem veszed át. Szerinted fejbelőnek, vagy mi?

Egészen kivételes esetben egyébként beperelhetnek, de ehhez valami nagyon egzotikus, nagy értékű, egyedi dolgot kellene nem átvenni.

2015. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!