Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy keressek sok pénzt online?

Gasistar kérdése:

Hogy keressek sok pénzt online?

Figyelt kérdés
Lehetőleg legálisat mondjatok! :D

2015. jan. 22. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Találj fel valami új innovatív szoftverfejlesztést, és ad el jó pénzért.

Vegyél cuccokat ebay-ről, és magyar oldalakon sózd el drágábban.

Indíts be valami mlm-et, és neten palizz be rá embereket hogy regisztráljanak alád, és vásároljanak sok olyan dolgot, amire amúgy semmi szükségük. (bár ott sok a kamu)

Internetes szerencsejáték.

Youtube partnerség. (100.000+ feliratkozó számmal) Csinál weboldalat ahol legalább 100.000+ napi látogatottság van, és adj ki reklámhelyeket.

Online játékokba termelj ki olyan dolgot, amiért valaki pénzt fizet. (ez sok esetben ütközik a játék szabályzatával)

Kínálj neten valami szolgáltatást amire van kereslet, emelt díjas sms fizetése ellenében.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ami nagyon egyszerű és sok pénzt hoz?
2015. jan. 22. 11:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze eladás nélkül!
2015. jan. 22. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Bele estél te is abba a hibába, hogy azt hiszed hogy internet, meg szabad információ áramlás bla bla bla... A semmiből kis energia befektetéssel már az öledbe is hullhat a nagy pénz. De ahogy a fizikai való életben, úgy az interneten sem így működik ez. Max nagy ambíciókkal és kitartással, egy hangyafasznyit könnyebb. Talán. Azt meg végképp nem értem, hogy ha nem egy termék vagy szolgáltatás eladásából akarsz pénzt, akkor mit gondolsz mi az, amiért bárki is pénzt fizetne neked? A két szép szemedért? Ha ez olyan lenne, mint ahogy azt te képzeled el, én is és még sokan mások is sokkal előrébb lennének az életükbe mint most. De ez nem így működik. Sajnos a te feltételeid mellett nem igazán tudok segíteni, és valószínűleg más se.
2015. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig a nyerő csapatra kell fogadni.
2015. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: napi 5 kattintás?

Sok pénz: napi 10 ezer?


Te fizetnél ennyit bárkinek is? Na látod, ennyire azért senki sem hülye.

2015. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el dolgozni,többet érsz vele.Én hónapokat töltöttem vele,hogy találjak valamit,de semmit nem találtam végül amivel megéri foglalkozni.Kb fél évig kutattam,hogy van a e valami,de semmit nem találtam.
2015. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, a magyar meg olyan fogyatékos népség, hogy 180 órákat gürcöl sz@ros 80e ft ért! Ilyen gyökereket (velem az élen), hisz a neten multimilliárdosra kereshetnék magukat!
2015. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!