Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék a plus500 nál...

Szeretnék a plus500 nál valódi pénzben kereskedni de úgy hogy befektetés nélkül keressek rajta ez lehetséges?

Figyelt kérdés

a plus500 nál ugye ha megerősítem a telefonszámomat akkor 5000ft t írnak jóvá ebből a pénzből lehet befektetés nélkül pénzt keresni?

A kérdésemből szerintem üvölt hogy teljesen kezdő vagyok... Ha lehet tudnátok tanácsokat adni?



2013. márc. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

5000 a telefonszám után és 3000 a regisztráció megerősítése után. 8000 ezerből leginkább filléres, csődközeli részvényeket tudsz venni és szinte mindent egy lapra kell feltenni, mert nem elég ez a pénz a portfóliózásra.


+ jár kezdő befizetés bónusz, attól függ mennyit fizetsz be számlára, de kezdőként előbb demozzál és tanulj. Majd utána is jól jön még az a pár ezer.


Ilyen kis összegnél amit kivitelezni tudsz, az pl. a jó pozíció nyitásokkal a First Solar papírok. Nagyon lassú és hosszadalmas lesz, de nem lehetetlen, csak nem hatékony és tudás nélkül öngyilkosság is.


Anno én úgy kezdtem, hogy másfél-két évig demoztam több felületen és olvastam, utána a Netflix utolsó második féléves Skandináv piacnyitására időzítettem és a 160-as befizetésre jött pluszba az 5000+3000+kezdő betét bónusz. 160-ból lett 380 ezer két hét alatt az elért célprofittal pedig gold member tag lettem az éles számlán. Utána AMD, átéltem a 25%-os napi zuhanását , majd visszakorrigált a Sandy Hurrikán, olajok kötése napokig és végül majdnem minden profitomat elvitt az USD/HUF kereszt, a várt forint gyengülés helyetti, 213-ig zuhanása stop limit nélkül. Beleragadtam hetekre VXVotalitás indexbe is, a fiscal cliff miatt. Minimális pluszom van jelenleg az egyenlegen, de nem is vagyok most aktív ott. Emellett kellet nagyon sok kisebb kötés is, ami kompenzálhatta az esetleges mínuszokat.


Főbb vonalakban, viszonylag erős kezdés ellenére is bármikor jöhet nagy visszaesés, vagy gubanc, és könnyen bukó lehet, pláne kis összeg, ha nem tudod elegendő összeggel ellensúlyozni. De tény és való, kell hozzá erős lélekjelenlét is, amit demoban nem élsz meg.

2013. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Igen lehet (matematikailag lehetseges).

Az 5000 forintbol fel tudsz venni egy 0.005 lot-os eur/usd pozicio es marad kb 1500 forintod. Elmeletileg van eselyed akar 100 000 000 forintot is keresni ebbol az 5000-bol. :)


Inkabb fektess be 255 huf-ot egy lottoba es vard a hetveget:)

2013. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat elsőnek: demot már régen nyitottam de ott 200000 t ad és úgy csináltam hogy vettem egy csomo részvényt minuszba lenyomtam magam majd vártam 2-3 hét múlva 400000 (most 2 milliom van) lett de ez igazi pénzel nem menne... Ui.: nagyon sajnálom de véletlenül nem a zöld kezet nyotam hanem csak félig hasznosra de teljesen véletlenül... Pedig nagyon hasznos volt a válasz mégegyszer sajnálom
2013. márc. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!