Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten milyen munkalehetős...

Budapesten milyen munkalehetőségek vannak olyannak, aki semmilyen végzettséggel/munkatapasztalattal nem rendelkezik?

Figyelt kérdés
esetleg milyen gyári munkák vannak?azokról vélemény?

2015. jan. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munkák. Vannak elektronikai gyárak ahol 8 általánossal alkalmaznak embereket. Sőt nyomdában ahol dolgozom, szintén dolgoznak olyanok akiknek csak 8 általánosuk van.
2015. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és a nyomdai munka milyen? gyári illetve nyomdai munkára hogyan lehet jelentkezni?
2015. jan. 22. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomdában ha van felvétel akkor a betanított munkások voltaképpen a szakmunkások keze alatt dolgoznak. Csomagolnak, segítenek a hajtogatott íveket odavinni vagy le kell számolni a már meghajtott íveket. Én könyvkötő vagyok, ezért dolgozom nyomdában (kivételesen most nem dolgozik mellettem betanított munkás, mert aki volt hazament Erdélybe)

Gyárba többnyire szalagmunka van. Ha van felvétel akkor vesznek is fel embereket.

2015. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!