Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg ezt?

Ti hogy oldanátok meg ezt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és tudom mit szeretnék, csak azt nem hogyan.

-Saját lakást.

-Telefont.

-Azokat a háztartási eszközöket amik nekem nincsenek külön. (lásd.: Hajszárító, mosógép, ilyesmik)

És ha mindez megvan még egy ragdoll cicát is szeretnék. De ő az utolsó, mert rajta semmiképp nem szeretnék majd spórolni.


Na most. Normális munkára nincs időm, mert egyenlőre nekem kell járnom az öcsémért az ovódába, mert anya többet kell dolgozzon, hogy mindkettőnket eltudjon látni.

Így az oriflamenél vagyok jelenleg szépségtanácsadó, ami mondjuk felül múlta a várakozásaim, de házat nem fogok belőle venni az elkövetkező 2évben az biztos. ( nem akarom leszólni az oriflamet, mert tényleg nagyon fair a fizetés.)

Szóval milyen egyéb lehetőség van? ha van egyáltalán? Ti hogyan kerestétek meg a házatok árát?



2015. jan. 23. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföldi vendéglátóipari munkával teremtettük elő pár év alatt. Ettől gyorsabb és egyszerűbb megoldást nem tudnék ma sem mondani Neked.
2015. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy az egód vágyik ezekre a dolgokra, vagy a tudatos éned? Múlandó dolgokért kár gürizni.

:)))

2015. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

most mi a múlandó?

A lakás?

Vagy a cica?

Vagy a telefon?

esetleg a mosogep v a hajszarito?

mert szerintem ezek mind fontosak. Jó a cica nem. De az csak a bónusz:D

2015. jan. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!