Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco meleg étkezési utalvány,...

Tesco meleg étkezési utalvány, tényleg csak készétel, konzerv, mirelit, pék, illetve süti vásárlására alkalmas, voltatok már olyan helyzetbe, hogy azt mondták a kaszánál, hogy bocs, de nem fogadják el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Remélem, hogy nem így lesz. Mert ha szigorúan a törvényt nézik, sütit és mirelit cuccot sem vehetsz, csak és kizárólag melegkonyhai készítményeket (ld. grillcsirke, sültkolbász, stb.) A konzerv is necces, csak azt lehetne, ami készétel, tehát pl. székelykáposzta.

2010. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Eddig valahol elfogadták, valahol nem. Most, hogy az apeh rászállt a melegétel utalványokra, fene se tudja ki-mit fog elfogadni (cba és coop többé tuti nem fogadja el - utánaérdeklődtem).

Ki kell várnia végét, mert nagyonlázad a nép. (vagy veszel rajta hamburgert...)

2010. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma, három olyan elyen is voltam, ahol eddig elfogadták és közölték hogy mostmár nem...
2010. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kérdésekben szereplő termékek, azaz készétel, konzerv, mirelit, pék, illetve cukrász süti a Tesco által kiadott meleg étkezési utalvánnyal kapcsolatos nyilatkozatban mint engedélyezett termékek szerepeltek.DE itt nem szerepel a gyümölcs, mert azt ugye nem kell enni...vagy mi, nem szerepel a tészta, nyershús....amiből meleg ételt lehet csinálni.Egy kolléganőm szerint a vásárlás 30%-nak kell meleg ételnek lennie, de mindenki mást mond.Sajnos, az biztos, hogy az apeh miatt mi biztosan nem járunk jól.
2010. febr. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!