Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a fizetésemből minden...

Ha a fizetésemből minden levnás után marad 140-150 ezer forint akkor mennyiért érdemes albérletet néznem Budapesten?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok ezen a téren. Én olyan max 60 ezerért nézegetek, de kíváncsi vagyok ti ezt hogyan látjátok. Mennyi az ideális rezsi? Illetve nekem azt is bele kell kakulálnom az anyagiakba, hogy kicsit speciálisabb étrendet kell folytatnom, szóval néhány dolog nekem 2-3x-ába is kerülhet. Ki tudnék jönni 140 ezerből egyáltalán?
2015. jan. 25. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Inkabb szobat keress, 50-60K korul kaphatsz egy eleg normalis szobat, vagy egy lepukkant alberletben dekkolsz havi 60K-ert + 40K rezsivel.
2015. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből szobát bérelj, vagy 40 ezres albérletet max, elsőnek igaza van.
2015. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha akkor álljak össze valakivel. Köszi
2015. jan. 26. 11:31
 4/4 anonim válasza:

Mindenki az albérletet emlegeti és senki sem emliti, hgy ingyen lehet hozzájutni Europai Uniós pénzből.

A támogatásról igen részletes leirást találsz a ’ Budapesten miért olyan drágák az albérletek?’ című fórumon a 20-as hozzászóló tollából. Keresd meg ott a hozzászólót a privátján, én is onnan kaptam meg azt az info-telefont, amin már a részleteket is megtudtam.

Viszonylag könnyü a támogatáshoz hozzájutni!

2015. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!