Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » QUANTIS, mi a véleményetek róla?

QUANTIS, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Még mindig a brókernetes lehúzás megy náluk ?

Kerestem, hogy OBA védett a náluk a befektetés, de semmi infót nem találok róla.

Ügynök barát akar bevinni, de felettébb gyanús az ügylet.



2015. jan. 29. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:

A lényeg lemaradt... TBSZ számla 5 év.

Az összes költség 7% amit az elején levonnak, majd éves 6% -ot ígér.

2015. jan. 29. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne menj bele, az ilyen pénzügyi tanácsadók csak bele akarnak rángatni valamibe, hiszen ők a jutalékból élnek, nekik nem számít, hogy te jól jársz-e.

Én is a héten zavartam el egyet, és megfogadtam, hogy soha többet nem engedek be ilyeneket a lakásba.

2015. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapkezelőnél érdemesebb pénzt befektetni. Minek fizetnél extra jutalékokat az "ecceri ügynöknek",ráadásul mlm-ben (vagz MLA/ban) akinek a szakértelme sem jut el egy bizonyos szintig.


Közvetít, de a pénzt nem ő fogja kezelni, akkor minek bajlódni vele?

Az ígér, mit takar? Kockázatviselési hajlandóságot felmérte Neked? Van egy PSZÁF ajánlás, amit pl. bankban alapkezelőnél betartanak. És ha kicsi a kockázat viselésed, nem ajánlhat "Merész" besorolásút a pénzügyi tanácsadó.


Hozamgarantált és tőkevédett a 6%, OBA biztosítással? Én legutóbb ilyet kötöttem 2 évre, 8-30%-ra, nettó 16%-on állt meg lejáratkor és még így sem a legjobbat sikerült megfognom, de legalább ismertem azt hogy mibe fektetek és kire bízom a pénzt.


Ezzel párhuzamos ismerős hozott egy kimutatást, hogy brókernetes unit linked, vissza vásárlási érték 400.000-es tőkének 75 ezer. Majd rákérdezett, hogy annyit kamatozott neki fél év alatt a 400 ezer a tőzsdén?


Kb ilyen szintű a felvilágosítás volt anno a szétválás előtt, amit elvileg a Quantis tovább vitt, míg a kiváló két tag más stratégiát követett.


A Quantis meg a piramisjáték miatt büntetett CiG-gel


[link]


harcol jelenleg,mely szerint jelentősen a Brókernetnek köszönheti a "sikereket". Ha ez a hálózatépítést jelenti, amiért most piramisjátékkal büntették a CIG-et, nem is csoda, hogy szerződést bontott.

2015. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam náluk tanácsadáson, csak a próba kedvéért, és nagyon nehezen tudtam megőrizni a nyugalmamat a "tanácsadóval" való beszélgetés végére.


Nem hogy elhallgatják, de nem is igazán ismerik a kínált termékeknek azokat a rendkívül magas költségeit, amelyeket kínálnak. Egyébként tök jó termékek lennének ezek, csak a brutális költségek miatt az ügyfélnek hasznavehetetlenek.


És persze az ígérgetés is felelőtlenül és tudatlanul megy, mindenféle valódi kötelezettségvállalás nélkül.


A félretájékoztatásról lásd még itt:

[link]

(akkor még fő prioritás volt a Quantisnál a CIG Nova értékesítése, de azóta összerúgta a port a CIG és a Quantis).

2015. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem ügynök emberrel.

Mindenről beszélt de ami érdekelt arról nem.

Végül utánanéztem, hogy a 10 millió forint alaptőkéjű cégnek adtam volna pénzt, ami továbbkölcsönözte volna más cégeknek.

Semmilyen védelem nincs a befektetésen.

Megköszöntem neki az igazi életre szóló kihagyhatatlan ajánlatot, amit én boldogan kihagyok.


Közben kiborult a bili, mint várható volt bedőlnek a kamu bróker cégek.

A QUANTIS még bírja, de ha visszanyúlnának a Brókernethez, hát ....

2015. márc. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!