Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Kaptam munkát Nemetorszagban egy kinai etteremben mint konyhai kisegito, de semmi tapasztalat sem nyelvtudas. Kedden kell induljak

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szerződésed van? 0 nyelvtudással még buszjegyet se tudsz venni ...
2015. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg egy nemet miliomosnak szuksege van uj vesere.
2015. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valos a munka. csak attol felek, h mi lesz velem ott a konyhan. fognak szivatni amiert nem tudom a nyelvet?
2015. jan. 31. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven beszéltétek le a munkát? Angolul, magyarul? Ha nem tudsz németül. Más nyelven tudsz? Akkor még megértetheted magad.

Biztos nem lesz könnyű (nem hinném, hogy szívatni fognak direkt, de lehet, hogy szívás lesz, hogy nem érted mit mondanak, majd activityztek), de próbáld meg. Aztán majd magadra szedsz egy kis nyelvtudást.

(Én is olyan országba készülök, aminek a nyelvét még nem tudom, de angolul beszélünk a 'főnökkel').

2015. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Privátban mindjárt átküldöm a facebookos csoport nevét, ahol volt róluk is szó...

Gondold jó át ezt az indulást.

2015. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínainál? Előre sajnállak.
2015. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mar tul vagyok rajta 5 honapot birtam a pokolban
2015. aug. 31. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajaj. Legalább kifizettek?
2015. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze amennyit igertek
2015. szept. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!