Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriában konyhai kisegítőké...

Ausztriában konyhai kisegítőként is napi 14+ órát kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyat hallottam, hogy letelik a 12 munkaóra és aki ahol van leteszi ami a kezében van, jön az éjszakára felvett takarító.


Ez igaz?


2015. febr. 3. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 4.szezonomat tolom itt, 8 óránál többet csak szilveszterkor, karácsonkor, húsvétkor dolgoztam, máskor nem. Akik elsősorban mosogatnak, ők többet dolgoznak. Magam is konyhai kisegítő vagyok, de nem mosogatok, délelőtt salátákat, másnapi reggelit, délutáni uzsonnát, haltálakat, sajttálakat készítek, este pedig az előételek, főételek, desszertek tálalásában segédkezem.
2015. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan?


Nálunk úgy van, hogy aki mosogat (fekete-fehér) még az is csinál desszertet, salátákat, vagyis nem elég hogy sokat dolgozunk, belünk kilóg, még 3 ember munkáját is egy végzi. Így nem lehet normálisan dolgozni.


Te melyik részén dolgozol Ausztriának, ha kérdezhetem? Felváltva csináljátok a konyhai feladatokat?

A mosogatók mennyit szoktak bent lenni?

2015. febr. 4. 06:46
 3/3 anonim válasza:
Helye válogatja. Mindenhol kell dolgozni az osztrákoknál. Van ahol a mosogató salátázik deszertezik mosogat stb. mert Megtudja csinálni. Nagy hotelben ahol meg sok a mogogatnivaló ott nyilván csak mosogat. Helyfüggő de mindenhol tudják hogy mennyi munkát hányan tudnak megcsinálni. Nem kezdők általában.
2015. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!