Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről szeretnék...

Aliexpressről szeretnék rendelni. Olyan helyre kell rendelnem a csomagot, ahol mindig vannak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy olyan helyre rendeljem a csomagot ahol állandóan otthon tartózkodnak (Pl. nagyszülők)? Amennyiben nem veszem át (effektíve nem vagyok otthon) van módom átvenni valahol még? Elnézésetek kérem a bugyuta kérdésért. Remélem valakinek van ebben tapasztalata! :) Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.

2015. febr. 5. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit rendeltél. Én ebayről szoktam rendelni, de ilyen szempontból nincs különbség, a ruhákat mindig nagyon kicsire összehajtják, általában befér a postaládába, és akkor csak simán bedobják.


Ha nagyobb dolgot rendeltél vagy kicsi a postaládád, akkor egy értesítőt fognak hagyni neked, hogy melyik postán veheted át a csomagodat.


Tehát emiatt el nem vész.


Azért ha társasházban laksz, gondold át, én laktam olyan házban, ahol a postás a nagyobb csomagokat, amik nem fértek be a postaládába, simán otthagyta a lépcsőházban, aztán vagy elviszik, vagy nem...én ezt látva inkább anyuékhoz rendeltem a cuccokat kertes házba.


Mivel ezeket a rendeléseket nem ajánlva küldik, nincs nagyon nyoma, nem tudsz reklamálni ha elvész.

2015. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A magyar posta hozza és mind sima küldemény vagyis tényleg nem kereshető. E-bayről rendelünk sok mindent, a postás hozza de már tudja hogy mindig jön valami ugyanúgy becsönget bekiabál (kertes ház) mintha ajánlott jönne, csak akkor teszi a ládába be ha gond nélkül befér.

Ha jóban vagy a postással szólhatsz neki hogy vársz küldeményt kb mikorra és adja be az állandóan otthon lévő szomszédba...

2015. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aliexpressrol a csomagok 90%-a ajánlva jön.. ebayrol még a nagyobb értékű dolgok is simán jönnek..nem is szeretek onnan vásárolni. Viszont alin ajánlva küldik. Talán 5dollár alatti termékek nem jönnek ajánlva. Már vagy 200x rendeltem,de 1x tűnt el csomagom,mert simán jött,de azt is ujrakuldte az eladó. Egyébként a posta hozzá ki a csomagot,ha nemhogy otthon,akkor postán át tudod venni. De látod a posta oldalán a nyomkovetesnel,hogy merre jár a csomagod.
2015. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!