Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hányszor vásároltok be egy...

Ti hányszor vásároltok be egy héten, és milyen jellegű üzletben? Kisebb, helyi boltban, vagy hipermarketben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Ált. heti 2x kb. Auchanban vagy Tescóban, esetleg Sparban.

Ha azon kívül kell valami, akkor itt a helyi kisbolt.

2012. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
heti 2-3 szor mikor jövök haza és rájövök h nincs mit ennem, bemegyek a Lidlbe. Szinte csak ott vásárolok, mert olcsó de jó. Kisboltot nem szeretem mert nagyon drága
2012. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Aki csak hetente egyszer vásárol, hogy oldja meg, hogy ne fogyjon ki semmiből egész héten?
2012. nov. 26. 22:39
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nagyvárostól lakom pár kilométerre egy faluban , itt naponta veszek kenyeret esetleg péksüteményeket de tejet és egyebeket nem.

Havonta tartunk egy nagyobb bevásárlást amikor kartonszámra hozzuk a tejeket , ásványvizet , üdítőket meg minden egyebet.Mivel így jobban jön ki.


Általában mindig másikban , van amikor egy Tesco meg egy LIDL is benne van az útban.

Általában Tesco , Lidl , Metro néha pedig Spar

2012. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Mi heti 1x, hétvégén következő hétre vásárolunk. Hét közben leginkább csak pékárut veszünk.


Ami romlandó, azt megcsinálom a hét elején, ami meg tovább eláll nyersen azt a hét végén.

Ha van hús vagy sajt akciósan azt többet veszünk és adagonként lefagyasztjuk aztán csak elő kell venni.

2012. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk a frissen fejt tejet naponta házhoz hozzák, de péksüteményért, kenyérért akkor is naponta el kell szaladni, akkor meg már egyebeket is tudunk vásárolni. Legtöbbször az egyik helyi vállalkozó szupermarketébe megyünk (nagyjából Lidl méret), illetve néhány dolgot (lazac, magvas kenyér) a Lidlben szoktunk venni.
2012. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
5-ös vagyok: Tesco vagy Auchan, néha Lidl
2012. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
79%
Hetente egyszer a helyi boltban, CBA. Listat irok vasarnap este. Elore tudom a heti menut. Evente ketszer megyunk az Auchanba. Akkor veszunk lisztet, cukrot, mosoport, ilyeneket. Zoldseg, krumpli megterem a kertben. Tyukok, malacok vannak. Ok biztositjak a hust, tojast.
2012. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hetente vásárolunk hipermarketben, amikor itthon van a párom (külföldön dolgozik, csak hétvégére jár haza). Nekem nincs jogsim, és a nehéz dolgokat (ásványvíz, stb.) nem tudom busszal hazahozni. Még így is megéri kocsizni, mert pl. meg tudom venni az 50 Ft-os ásványvizet, nem kell a kisboltból cipelnem a 120 Ft-osat.

Mondjuk mostanában inkább kéthetente megyünk csak, mert friss zöldséget ilyenkor már nem nagyon veszünk, inkább fagyasztottat. Minden más meg eláll, ha elég nagy lenne a fagyasztóm, akár egy hónapig se mennék boltba. Pékárut nem nagyon fogyasztok, a kenyeret amúgy is le kell fagyasztani, mert rám romlana.

Vannak alapdolgok, amik mindig kell, hogy legyenek itthon. Ezek azoknak az ételeknek az alapanyagai, amiket szeretünk, fagyasztott borsó, spenót, tojás, liszt, húsok: csirkecomb, hurka, kolbász, darált hús, tészta, paradicsomkonzerv, sajt, ilyesmik. Elég sok főzeléket főzök, ahhoz nem kell semmi, csak a fagyasztott zöldség, tejföl, liszt, én feltét nélkül is megeszem, és ha nincs sok kedvem szórakozni vele, akkor a párom kap tükörtojást rá.

2012. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hetente, kéthetente kimegyünk a Tescoba, olyankor nagybevásárlást tartunk. a barátom elég viccesen szokott kinézni a buszon két karton tejet cipelve:) meg ilyenkor megvesszük a heti húst, zöldségeket, gyümölcsöt, ha kell, wcpapírt, fürdőszobai cuccokat, stb. meg ha hétközben elfogy valami vagy szükség van valamire, akkor átsétálunk a sparba, végszükség esetén (mármint amikor csokizabálhatnékom van), ott a kisbolt a lakás alatt.
2012. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!