Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vert már át valakit albérlő,...

Vert már át valakit albérlő, hatalmas kár, itt hagyott számlák, iszony büdös és kosz, és még követelte a kauciót, és töröltetett az olx. -ről, mintha mi lennénk a rosszak és még megvédeni sem tudjuk magunkat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány havi számlát nem fizetett ki és te miért hagytad?

A te neveden voltak a számlák?


Az olx-ről hogyan lehet töröltetni valakit?

2015. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Szerződés volt?
2015. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerződéssel sosem volt ilyen gondom, számlák meg nem az én nevemen vannak, hanem a bérlőén, közös költség nincs az ingatlanon, azt nem engedném át a bérlőnek.
2015. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Szerződés nem volt, egy hónapot lakott itt a csaj, de totál leépülve az egész lakást, én már szerződést nem merek kötni, félek akkor soha nem lehetne kirakni!

Az olx-ről pedig ugy töröltetett, hogy mindenfélét beirkált rólam, és még megvédeni sem tudom magam!

Hát ezt nem értem!

2015. febr. 10. 18:34
 5/5 Lenuci válasza:
Mi is jártunk îgy.nem tudsz mit csinálni...legfeljebb legközelebb okosabban kell intézni
2016. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!