Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is csalás állhat...

Szerintetek is csalás állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Üdv

Van egy úgymond ismerősöm FB-on, elég átlagosnak tűnt, ahogy hallottam nincsenek gazdag szülei vagy hasonló, egyszerű panelben laknak.

Egyszer csak történt egy kis változás az illetővel, hónapról hónapra olyan képeket posztolt ki magáról, hogy csak néztem, nem létezik, hogy ő legyen az.


Nagyon jól öltözködik, kis izmot szedett magára, arany rolex óra, arany karkötő / nyaklánc, arany gyűrű meg kirakott egy olyan képet, hogy egy köteg 20.000 van a kezében. Meg a ruhacikkei amiket láttam képekről már alapból több 100.000 FT :) Meg bizonyos Klubbokban láttam csajokkal VIP karszalaggal, amit nemtudom hogyan szerzett, vett vagy valami.


4-5 hónap alatt lehetetlen ennyire pénzt csinálni valamiből ? Kétlem, hogy megnyerte volna az ötöslottót.


Az egyén 18 éves csak. Majd kíváncsi leszek még milyen képek fognak felkerülni. Mintha teljesen más ember lenne, nem is ismerek rá.


Szerintetek is valami fekete bizniszben van benne, a rendőrségnek nem feltűnő, hogy valaki hirtelen így elgazdagodik vagy nemtudom..


Vélemények ?



2015. febr. 11. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akár a lottón is nyerhetett.
2015. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha volt egy jó és egyedi ötlete, amit kajál a nép, és tökei is voltak a megvalósításához, akkor simán összeszedhetett vele potom 300-400e-et.


De az is lehet hogy ő a legújabb keresztapa!

2015. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2015. febr. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!