Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukák titeket befolyásol...

Anyukák titeket befolyásol internetes vásárláskor, hogy az adott dolog, amit szeretnétek megvenni koszos-e, a háttérben nagy kupi van-e stb?

Figyelt kérdés
Mi mindig ügyelünk rá, hogy tiszta legyen a hirdetett holmi, rendezett a környezet, de lehet, hogy felesleges? Ha jó vétel, akkor mindegy szerintetek? Vagy azért az árat befolyásolja?
2015. febr. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sokat számít. Ha már a kis (első) képen is látszik, h kupi, kosz van, rá sem kattintok. Lehet,h megéri a termék, de vhogy nem vonzó. Jól teszed, ha igényesen hirdetsz, sokkal bizalomgerjesztőbb. Én is mindig ügyelek arra,h a termék szép legyen, a legjobb "arcát" mutassa, ne látszódjon semmi rendetlenség. Ez sztem egy alapvető "marketingfogás", és az árat is befolyásolja.
2015. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igen sokat számít . Ilyen helyről ahol kosz van rendetlenség nem veszek semmit...
2015. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem venném meg a koszos cementlapon fényképezett ruhát (láttam sok ilyet...) Az agyongyűröttet szintén átlépem. Igénytelen.
2015. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez nagyon fontos, akármennyire tetszik a termék ha látszik,hogy csak egy gyors fotót csinált és rendetlenség van nem veszem meg.Pl babakocsi bent van a tárolóban arra nem hajlandó,hogy lepakolja a rádobált holmikat,egy képet csinál és kész.Ezzel szemben én most pl ágynemüt sikerült eladnom, képes vagyok csak azért elővenni és megcsinálni a kiságyat ,hogy a lehető legjobb képek készüljenek, ha apró hibája van külön lefotózom, és minden esetben mielőtt elvitték újra kimostam.Pl ha olyan képet tesz fel,hogy benne van az újszülött nem veszem meg mert nyilván azóta sok hónap telt el amíg használta és nincs friss fotó az ágynemű állapotáról.
2015. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!