Rulett duplázás?

Figyelt kérdés

Nyilván sokan ismeritek a szokványos duplázási módszer.Amennyiben nyerünk tartjuk a tétet,ha vesztünk akkor duplázzuk.A rulletben 49% esélyünk van megduplázni a pénzünket.Mindannyian tudjuk,hogy ez a dolog csak akkor lehetséges,ha elegendő nagyságú bankkal rendelkezel ahhoz,hogy akár egy 10 es vesztes sorozatot is finanszírozni tudj.Az én elméletem:


Figyelemmel követed az asztalt és csak akkor szállsz be,ha ugyan az a szín egymás után 5 alkalommal is lejött.Ebben az esetben az ellenkező színre kezdesz el fogadni,így lényegében 5 kör "előnyhöz" juttatod magad,mivel nyilván sokkal kisebb az esélye egy 15 körös sorozatnak mint egy 10 körösnek.A téted a teljes bankod 0.19%-a,így tudsz finanszírozni 10 kört egymás után.Szerintetek életképes a dolog?


2015. febr. 11. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy csöppet sem.
2015. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb piros sorozatom 36os mélységet élt meg.
2015. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a duplázgatós marhaság ott bukik meg hogy tét limit van.
2015. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha 500x jön le egymás után a piros akkor is a következő körben 0,49% az esélye. Úgyhogy nem, még te sem jöttél rá, hogy hogy hozz ki egy -os játékos +osra.
2015. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

A rulett keréknek van memóriája? Honnan tudja hogy már 5 vagy 10 piros lejött?


Én nem kötekedni akarok, csak kérdezem. Meg nekem az is furcsa hogy még egy kaszinó sem ment tönkre mert valaki olyan jól játszott a ruletten.

2015. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem életképes. Mindegy, hogy mekkora szériánál szállsz be, a következő körben ugyanúgy 49% esélyed van a nyerésre.


A stratégiával minden egyes gurításnál nagy eséllyel nyersz kicsit, de kicsi eséllyel vesztesz mindent, hosszú távon biztos bukó.

2015. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17x jött ugyanaz a szín, online kaszinóban. Élőben meg nem hiszem hogy tudnád csinálni:) De nem is ezen múlik.


Ne kis mintában gondolkodj, mivel a kerék folyamatosan megy. Ha egy 50-es mintában 20x kijön ugyanaz a szín egymás után, soknak tűnik. De gondolj egy 10ezres mintára. Bőven belefér, hogy 20x ugyanaz jön.

2015. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem neked szükséged lenne némi valószínűség számítási ismeretekre.


A x. eredmény független az x-1. eredménytől. Azért mert kijön egymás után 100 piros, nem lesz kevesebb esélye, hogy 101. is az lesz.

2015. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Kukutyin1 ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz komám az a Martingale "rendszer". Duplázol addig amíg nem nyersz egy alaptétet.


Az online kaszinókra ne térjünk ki, mert bár mindegyik elviekben hitelesített random számgenerátortól kapja a következő pörgetés eredményét(nem is létezik igazi random számgenerátor, de ha létezne is) - ezek a csodák általában adóparadicsomokból működtetett bizbaszok és sosem tudhatod, hogy mikor várja azt a gép, hogy az utolsó téted is felrakd.


Fizikai pörgetésnél, rendes kaszinóban - nyakkendő meg minden, egyrészt ahogy előttem szólottak van maximális tét. De ha nem is lenne akkor is bármikor úgy járhatnál mint Martingale koma aki kifogott egy 37! azonos szín szériát és akkor bukta el mindenét.

2015. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Orfeus ***** válasza:
43%

Ha a válaszadók közül egy ember látott rulettet sokat mondok. Irj privátot és beszélgethetünk ha gondolod, benne vagyok a témába elég rendesen, ne hagyd hogy elvegyék a kedvedet a dologtól.

A világrekord az egy 26-os piros sorozat, a többit ne hidd el senkinek, ezért kell tudni mikor kell kiszállni. És ahogy te is mondtad, ha később szállsz be, nagyobb az esélyed, mégpedig a nagy számok törvénye miatt, ezért fügetlen minden pörgetés a másiktól, de valahogy mégsem, csak sajnos le vannak maradva az értelmi szintünkhöz képest ezért nem tudják felfogni, nem baj, gyárba is kell dolgozni valakinek... :/

2015. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!