Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedveled/szereted a főnöködet?...

Kedveled/szereted a főnöködet? Miért? Férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem több főnököm is volt, volt, amelyiket nagyon szerettem, volt, amelyikre néha nagyon haragudtam, de egyiket sem utáltam állandó jelleggel. Férfiak és nők is voltak közöttük. Az egyikük egy nagydarab nő volt, olyan igazi anyatigris-típus, úgy is bánt minden beosztottjával, mint egy anyuka :) Őt nagyon szerettem. Bár néha kieresztette a hangját (szerintem nem is tudott halkan beszélni), de ha mérges is volt, az csak olyan volt, mint amikor az anyukája szidja meg az embert.

Volt egy másik nő, rá haragudtam a legtöbbször, mert kissé pszichopata volt. Az a fajta, akinek ha rossz napja van, akkor jobb elkerülni. Sz*r napjain a legkisebb hibákért is égbekiáltó "büntetéseket" agyalt ki. Máskor tök jófej volt, és jókat poénkodtunk, de egy elég merev személyiség volt. Plusz volt még két férfi főnököm, őket nagyon csíptem. Ők elég lazák voltak, amúgy mindketten állati helyesek is :D

2010. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. Elég nyers stílusa van, és elég kultúrálatlan. A szakmához ért, de egyébként buta. Szegényes szókincs, stb. ez engem idegesít. Nem nevelték valami túl jól, mert többször rá kell szólnom, hogy nem úgy kérünk valamit, hogy "aggyá má", meg hogy illik megköszönni is. Ezen volt egy pár vitánk, de már tanul. Viszont normális is tud lenni, ha orvoshoz kell mennem, vagy bárhova, mindig elenged. Egyébként férfi.
2010. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!