Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet menni 18 alatt fesztivál...

Lehet menni 18 alatt fesztiválra takarítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is bocsi, ha rossz témába tettem a kérdésem, de nem igazán tudtam eldönteni,melyikbe tegyem. Biztos hallottátok már, hogy a legjobb "diákmunka" mostanában a fesztiválokon való takarítás, ugyanis több értéket találsz, mint amennyit kapsz kézhez a takarításért. Ezzel az a bökkenő hogy értesüléseim szerint 18éves kor alatt nem lehet menni, és ez azért bánt engem, mert a nyárra még pont nem leszek 18. Esetleg meg tudnátok cáfolni, hogy mégis lehet menni 18 alatt, ha nem is a legnagyobbakra, de az ilyen EastFest-féle kisebb fesztiválokra? Köszi a válaszért! :D

2015. febr. 14. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
éljen a tolvaj, kelet-európai csőcselék. Ha értéket találsz, akkor le kell adni az arra kijelölt helyen.
2015. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig van telefonod (ha más nem, akkor találtad valahol) és fel tudod hívni a munkaközvetítőt. Jó napot kívánok, az iránt szeretnék érdeklődni, hogy 18 alatt lehet-e jelentkezni takarító személyzetnek XY-ra, és ha igen, hol tudnám ezt megtenni?"

A diákmunka egyébként 16 fölöttieknek már legális.

2015. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!