Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek, mi a véleménye...

Munkanélküliek, mi a véleményetek a munkaügyi központról, ajánl fel állást?

Figyelt kérdés
mügyi központ nálunk siralmas
2010. febr. 12. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy sz.... Én évek óta be vagyok regisztrálva, de semmi. Negyedévente egyszer ott ülök egy napot, mire az ügyintéző behív, két perc amíg beír a kiskönyvembe, aztán ennyi. Cs...hetem.

Perpillanat a helyi önkormányzat által felajánlott közösségi munka keretén belül dolgozom esti portásként az iskolában. 24/L

2010. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk sokan nem is akarják elfogadni, hiába ajánl valamit. Én ezzel úgy vagyok, hogy akinek nagyon kell a meló, az ne válogasson. Az válogasson, akinek annyira nem égető munkát találni.

Nálunk pl. sokat ajánlanak, de kevesen fogdják el, közbe meg mennek sírni, hogy nem bírják a lakbért fizetni.

2010. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nálunk is siralmas...(Csongrád megye)....sehol semmi!kiégés!Egy kiflit se tudok venni saját pénzből 24évesen...!
2010. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
nem a munkaügyi központtól függ hogy milyen munkát ajánl. hiába akar ha nincs olyan munkáltató aki bejelenti, hogy munkást keres. van munka csak könnyebb otthon ülni annyi pénzért, mit amiért más gurizik.
2010. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!