Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miket kell vinni első alkalomm...

Miket kell vinni első alkalommal a munkanélküliek központjába? (papírok. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Bizonyítványodat,amivel bizonyítani tudod,hogy milyen végzettséggel rendelkezel.Első alkalommal szükség lehet a személyi igazolványodra is.
2010. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiléptetéskor kaptál a munkáltatódtól egy csomó okmányt. Azok között kell szerepelnie olyannak is, ami a munkanélküli segélyhez kell. Ezen olyan jövedelemadatok szerepelnek, melyek nélkülözhetetlenek a munkanélküli segély folyósításához. Olyan okmányod is van, melyen közlik, hogy van-e valamilyen bírósági úton történt letiltásod pl.gyerektartás. Bizonyítványaid vinned kell, mivel "próbálnak" állást keresni neked, és csak így tudnak rögzíteni az adatbázisukba.A személyi okmányod pedig természetesen nálad vannak!
2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyi igazolvány, lakcímkártya, taj kártya, adókártya.

Legmagasabb iskolai végzettséged bizonyító okirat (bizonyítvány), szakképzést igazoló okirat.

Ha már volt munkahelyed, az ott kapott kilépő papírjaid és az OEP igazolványod.

2010. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
attól függ pályakezdő vagy- e vagy esetleg elvesztetted a melóhelyed és azért mész? mert ha utóbbi, akkor nem kell semmi bizonyítványt vinni. A munkáltatótól kapott rózsszín kiskönyvet kell vinni, meg a bérpapirokat ,amiben benne van a kereseted és hogy mennyi ideig melóztál ott.
2010. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
itt mindenki azt írja, hogy kell bizit vinni, de hidd el sem nekem, sem egyetlen ismerősömnek nem kellett bizonyítványt vinni. megkérdezték mi a végzettségem és beírták a gépbe, hogy az alapján értesítenek, ha akad valami és persze azt is beírják, ha olyan meló lesz amilyenben már dolgoztál, de nem a végzettséged(pl. gyárak)
2010. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felénk meg kell bizit vinni. Én nem vittem az első alkalommal, és be kellett vinnem a következő jelentkezéskor, le is fénymásolták.
2010. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

igen? pedig azt sem lehet mondani, hogy vmi jelentéktelen falucskában lakom, mivel városi vagyok :D

de ezek szerint, ez sem mindenhol egyforma

2010. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,azért inkább elviszem a bizonyítványomat a biztonság kedvéért :)
2010. júl. 12. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!