Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendőrség által felfüggesztet...

Rendőrség által felfüggesztet bankszámla számra nem lehet átutalni pénzt?

Figyelt kérdés
Tartozik egy ismerősöm, és elmondása szerint klónozták a bankkártyáját és eltűnt a bankszámlájáról az összes pénze. Állítólag rendőrségi ügy lett belőle és ők felfüggesztették a számláját. De ilyenkor nem csak a kártyát kell letiltatni és attól függetlenül lehet használni a bankszámlát? Illetve azt mondja nem csinálhat új számla számot de gondolom ez se igaz... Külföldön él az illető ezért nem tudom személyesen megoldani az ügyet, de szeretném tudni hogy hazudik vagy sem. A lényeg akkor ha utalok neki akkor a felfüggesztet számla szám miatt nem mehet végbe az átutalás ugye?

2015. febr. 18. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a mesének a duma része!
2015. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor ha felfüggesztik a számla számot akkor nem lehet rá utalni ugye?
2015. febr. 18. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2015. febr. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehet? Mivel fel van függesztve úgy gondoltam arra az idő tartamra nem lehet, mivel ismerősöm azt mondja nem használhatja... Ha lehet rá utalni akkor miért ne lehetne neki levenni róla pénzt illetve utalni ha, felfüggesztik valaki számláját ugyan úgy tudja használni? én nem így gondoltam,de ezek szerint tévedtem...
2015. febr. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!