Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Foglalkoztatást Helyettesítő...

A Foglalkoztatást Helyettesítő Támogatást (FHT) milyen esetben nem kell visszafizetni, van olyan körülmény aminél elkerülhető?

Figyelt kérdés
Nem jelentkeztem be Munkaügynél a rendszeres lejelentkezéskor, ezért törölték az FHT-t is,meg a munkanélküli státuszt és ami pénzt kaptam túlmenőleg a törlés után azt vissza kéne fizetnem. Van lehetőségem arra, hogy ne kelljen visszafizetnem?

2015. febr. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Ha van orvos ismerősöd kórházban, vagy olyan doki, akivel jóban vagy, szerezz orvosi igazolást, hogy kórházban voltál!

Más okot nem nagyon fogadnak el...sajna én is nagyon feledékeny vagyok, de vagy három helyre kiírom mindig, hogy mikor kell jelentkeznem...

2015. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem értél rá?!

Fizess!

2015. febr. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, sajnos nincs ilyen jó orvos ismerősöm. Így marad a pénz visszaadása "szeretett állambácsinak". :P
2015. márc. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!