Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Merre tovább szerintetek?...

Merre tovább szerintetek? Kisváros, v külföld? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, 26 éves nő vagyok, fél éve ért véget egy 5 éves kapcsolatom. Mostanra érzem azt, hogy túlléptem, érzelmileg. És, most ennek "örömére",egy hónapja megtörtént, hogy leépítés miatt elbocsátottak ( titkárnő voltam). Amióta párommal szakítottunk, kénytelen voltam visszaköltözni a szüleimhez, de ez így messze nem a legjobb. Szóval, most válaszúton vagyok. Angolul tudok, és németül és oroszul is megértetem magam, ha muszáj. Adódott egy lehetőség, egy pár ezer fős kisvárosban lennék ügyintéző, és mivel kétszer két órát kellene bejárással töltenem, ezért fizetnék az albérletemet is, nekem csak a rezsit kellene. Viszont kétségeim vannak. Nem vagyok már mai csirke, szeretnék értelmeset kezdeni az életemmel, szeretnék kicsit világot is látni. Úgy érzem, most van itt az ideje, ha most nem indulok el, jó eséllyel már itt ragadok. Viszont azt sem tudom, merre lenne érdemes indulnom. Ausztriai szezonmunka? Vagy tényleg anyáméknak van igaza, és örüljek ennek a lehetőségnek?

2015. márc. 2. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki a szavaidból, hogy szeretnél világot látni. Sok vesztenivalód nincs, meg kell próbálni. Azt, hogy hova mennél szívesen neked kell eldöntened, nyilván a nyelvtudás függvényében.
2015. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!