Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ÉLő sportfogadásnál ez valóban...

ÉLő sportfogadásnál ez valóban müködik?

Figyelt kérdés
hallottam egy emberről aki kijár ilyen nb1-ses meccsekre telefonokkal persze..és már előre megvan nyitva a bet 365 meg a szelvény is előre megvan adva, pl hogy a 2 gólt a Haladás szerzi...aztán ha a haladás gólt szerez abban a pillanatban leokézza a fogadást és állítólag még elfogadják neki. na ilyen van e?
2015. márc. 3. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogadóirodák nem hülyék...
2015. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, a fogadásoknak van egy feldolgozási ideje (pl 2 perc). Tehát ha lenyomja az okét, akkor 2 perc, mire a rendszer elfogadja (addig ellenőrzi a rendszer pl, hogy nem kapott-e gólt közben a csapat - és ha kapott akkor nem fogadja el a fogadást).
2015. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettes, ez csak valami szar ázsiai irodánál lehetséges, ahol danger zone van, normális helyen (Betfair) 5-8 mp kell mire elfogadják a fogadásodat.


De hogy a címben feltett kérdésre is reagáljak, elvileg nem lehetséges, mert pl : az nb1-es meccsekről szintén telefonos közvetítők útján jut el az információ az irodákhoz egy erre szakosodott cégen keresztül, de mindez nagyon gyorsan, ha gól van, azonnal lezárják a piacot, de ott van az a 5-8 mp amíg el kéne fogadni a fogadásodat, teljesen esélytelen.

2015. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GetFree! válasza:
Amikor megnyílt a Tippmixpro, akkor én is csináltam ilyet. kb. 6-7 ezer FT-os profitot termeltem vele,de utána kiküszöbölték már ezt.
2015. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!