Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban lehet forex-szel...

Valóban lehet forex-szel pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Sokszor kapok reklám e-maileket, hogy ezzel milyen jól lehet kiegészítő jövedelmet szerezni. Persze írják, hogy kockázatos, meg minden, de egyébként valóban lehet vele pénzt keresni? Hogyan? Nem nagyon értek hozzá, de szívesen beleásnám maga, de nem tudom érdemes-e egyáltalán. Valaki próbálta már? Mik a tapasztalatok? És adózási szempontból, ha tényleg van belőle jövedelem?
2015. jan. 6. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, azert uzemeltetik. Marmint az uzemeltetok, na nekik lehet nem is rosszul. A sok mezei jatekosnak meg egy 0 osszegu jatszma, van aki jol jar, van aki nem.
2015. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet pénzt keresni, meg bukni is lehet. Ami az egyik ember nyeresége, az a másik vesztesége. Az üzeneteket meg valószínűleg toborzó programokban résztvevőktől vagy reklámoldalaktól kapod. Amúgy hétköznapi embernek szerintem kicsit szerencsejáték-szinten van, tehát ha biztos helyen akarod tudni a pénzed, nem ebbe rakod.
2015. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet.

De ehhez fogadd meg, hogy legelső kötésed után legalább 3 évig nem teszel bele igazi pénzt, helyette sokat tanulsz, stratégiákat dolgozol ki, napi szinten demozol, megtanulsz expertet programozni és ha hosszabb távon (min. 1 év) is nyereséges vagy, akkor kezdessz 100 euróval valamilyen micro számlán..

A reklámoknak ne higgyj.

2015. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NEM lehet!!!!!

Nehogy betegyél bármennyit is!

Helyette olvasd el a híreket (Portfolio, vagy [link]

Alpari (forex bróker) CSŐDöt jelentett!

BUKTAM a pénzem náluk! Még jó, hogy több brókernél van pénzem, így csak 3 milliót buktamn mert zárolták az én számlám is!

2015. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet! :)


De ez is egy szakma, amit meg kell tanulni, gyakorolni kell. Ez idő, türelem, befektetett energia. Úgy, hogy elolvasol róla 1-2 dolgot, kapsz néhány "ötletet", és jövő héten elkezded, úgy sajnos nem megy.


Ez egy jól összeszedett cikk arról, hogy miért szoktak elbukni, akik próbálkoznak: [link]


Beszélgess olyanokkal, akik ebből élnek, illetve aktívan tanulják /gyakorolják: [link]


A legjobb lépés, amit kezdőként tehetsz, egy jó tanfolyam, ami mögött egy aktív tréder van. Több évnyi bolyongástól, elvesztegetett időtől és pénztől kímél meg egy ilyen befektetés.

2015. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!