Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az Magyarországon,...

Miért van az Magyarországon, hogy ha valakinek iPhone-ja van akkor gazdagnak nézik?

Figyelt kérdés
Ez a tapasztalatom, hogy az emberek egyből ezt gondolják ez csak egy telefon!!
2015. márc. 5. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy drága telefon, más ennyi pénzért 1 hónapig dolgozik és nem telefonra pazarolja el,hanem megélhetésre!
2015. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Ha valaki nem gazdag és 2-300 ezres telefont vesz, az meg egyszerűen *****. Hiszen az "csak egy telefon"...
2015. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Sokan megveszik reszletre netto 80-100 ezres fizu mellett, mert ugye letszukseglet manapsag.
2015. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

#3


na igen, fészbúk nélkül élni egyeseknek maga a halál!

2015. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Én sem értem, hogy miért gondolják ezt. Bárki megtudja venni részletre, pl. én is részletre vettem, Ki tudtam volna fizetni egybe, de minek, ha 0% THM-el és 0 Ft kezdőrészlettel elhozhattam?

Az Androidos csúcstelefonok is hasonló árban vannak... azért mert valakinek van egy ilyen telefonja, attól még nem gazdag!

2015. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
#5: a probléma nem is azzal van, aki amúgy megengedheti magának (bár aki "csak egy telefon"-ra ki tud adni 200+ ezret az a legtöbb emberhez képest gazdag), hanem azzal, aki amúgy nem engedhetné meg magának, mert iPhone-nal a kezében sír, hogy ő milyen csóró.
2015. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

"Az Androidos csúcstelefonok is hasonló árban vannak... "


Akarhogy is nezem, a Galaxy s5 legalabb 40%-al olcsobb.

2015. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

"Bárki megtudja venni részletre, pl. én is részletre vettem, Ki tudtam volna fizetni egybe, de minek, ha 0% THM-el és 0 Ft kezdőrészlettel elhozhattam? "


0% THM, aham, csak mire torleszted, 20-30k-t megy le az ara. Egy zseni vagy.

2015. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

""Bárki megtudja venni részletre, pl. én is részletre vettem, Ki tudtam volna fizetni egybe, de minek, ha 0% THM-el és 0 Ft kezdőrészlettel elhozhattam? "


0% THM, aham, csak mire torleszted, 20-30k-t megy le az ara. Egy zseni vagy."


hasznos lenne gazdasági alapismereteket tanítani végre az iskolában...

2015. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#8 te agyhalott, teeee! :) Amikor az okos hülyéskedik, és amikor a hülye okoskodik, ugye...
2015. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!