Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixen bevállhat ez a taktika?

Bambi88000 kérdése:

Tippmixen bevállhat ez a taktika?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyebár elég jól néz ki és biztonságos is!

Nekem az tetszik benne hogy elég neki 1.5 2.0 odds!

Én álandóan arra mentem hogy minnél nagyobb szorzóm legyen de tetszik ez a módszer is!

Ti mit gondoltok erről?

(Szerintem aki hosszútávon csinálja és bír várni annak ez jólehet!)



2015. márc. 6. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
hülyeség...tippmixen akkor van esélyed, ha ismered a csapatokat, statisztikákat, ha ilyen barom stratégiákat követsz, akkor az csak szerencsejáték, nem sportfogadás
2015. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a csapatokat, és statisztikázok is, de emellett a stratégiát követem. Így?
2015. márc. 6. 00:57
 3/7 anonim ***** válasza:
csináltam....ugyanúgy bukta...1,20 as 1,30 as 2-3 meccsből tettem össze az oddsot...gatya volt mindig..ment már el meccs 1.08on is
2015. márc. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt gondolom erről, hogy egy 1,5-ös ODDS-ú kimenetel valószínűsége kb. 60%, azaz 40% a valószínűsége, hogy már az első napon megbukik a stratégia.

A 2,00 ODDS-ú események valószínűsége kb. 45%, azaz a második napon a bukás valószínűsége 55%. Folytassam?


Ez a stratégia is csak akkor ér valamit, ha mindig nyersz.

Tegyük fel, hogy brutál nagy szerencsével eljutsz a 10. napig. (Ahhoz, hogy 10 napon keresztül 45-60%-os valószínűségű eseményeket sikerrel megtippelj, nagyon nagy szerencse kell.) Felteszed az aznapra szánt ötezresedet, amit elbuksz. Oké, semmi baj, van a kasszádban 7750 ft. Felteszel belőle ötezret, amit megint elbuksz. Hogyan tovább?

Nem nehéz belátni, hogy hosszabb távon (de már viszonylag rövid távon is) nem te fosztod ki a zrt.-t, hanem fordítva. Ez a stratégia - és egyébként az összes olyan, ami pusztán a feltett téttel manipulál - önmagában csak arra jó, hogy kicsit késleltesd a bukást.

Nem olyan nehéz belátni, a középsulis matek anyag birtokában bárki utánaszámolhat, hogy önmagában ez a stratégia is miért fog bukást eredményezni.


A szrencsejátékokban a siker titka az, hogy te jobb esélyekkel indulj, mint a szervezők. Olyan kimenetelekre kell fogadni, ahol a valódi valószínűség több, mint amennyit a szervezők (jelen esetben Szerencsejáték Zrt.) tippelnek. Ha egy eseménynek 1,90-es a szorzója (azaz a számított valószínűsége 50%), de valójában 70% a valószínűsége, akkor azt mindenképp érdemes megtenni, ugyanis a nagy számok törvénye alapján hosszú távon, sok hasonló fogadásból te kerülsz ki pozitív mérleggel.

Önmagában soha nem az ODDS-ot kell nézni. Ment már el nekem poénból megtett 1,02-es szorzójú meccs is, és jött már be 5-ös feletti ODDS-ú esemény is. A nagyobb nem feltétlenül jobb.

2015. márc. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Tippmixen hosszu távon így is úgy is bukik az ember... én még nem láttam olyan embert aki éveken át pozitív és negatív mérleget részletesen jegyezve végül pozitívban jött volna ki. Mindenki akit ismerek bukik hosszutavon. Az más kérdés hogy persze nyernek is sokszor néha egész szép összegeket de a nagyrészével buknak így összeségében negatívban jönnek ki.
2015. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm aki munkahelyén megteheti hogy egész délelőtt a tippmix újságot bújja elemzi a tabellát el vannak rakva neki régebbi szerencse mix újságok ott is visszanézi az eredményeket tabellákat minden nap olvassa a nemzeti sportot a csapatok helyzetét illetően stb... és heti 6 nap minden délelőtt ezt csinálja már vagy 5 éve!Nem vicc!

És eddig nem jött ki még hatalmas pluszokkal inkább veszít visszanyeri amit elbukott előzőhéten... néha nyer havi kéthavi 20-30 ezret de az is inkább nettó 5 ezer a sok elbukott szelvény miatt!

Örül mint majom a farkának amikor mondom neki hogy vezesd füzetbe hogy havonta mennyit veszítettél és nyertél persze nem nagyon akarja mert szerintem ő is tudja hogy csalódás érné hó végén :D

Szerintem ez nála már csak játékszenvedély meg kell neki az nyerés mint érzés!


DE a lényeg inkább az amit az éljen írtam!

2015. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem van egy taktikám persze nem 100%-os de eddig ez jött be nekem a legjobban!

Szigorúan csak focira!

Mikor egy csapatra alapból 2-es szorzó ALATT adnak és leviszik az odds-át minimum 0.15-el vagy többel akkor az nagy általánosságban jön!

De ebből ki kell hagyni a kupamecseket,Románokat,Törököket,Görögöket,Szerbeket,Ukránokat,Albánokat,Ázsiaiakat és egyéb ilyen kétes eredetű országok meccseit!Persze ha itt ezeknél is nagyon levitték az oddsot (0.20 vagy több és alapból 2 alatt volt a szorzója) akkor nagyon sokszor jön!

5 ezerből csináltam 30 ezeret 1 hónap alatt aztán elbuktam mert itt tanultam meg hogy ez a taktika Ázsiaiaknál nem nagyon jön be.És ugyan ez egyre jobba nő a nyeremény mert mindig nagyobb összegeket raksz be.

Most megint ezt el akarom kezdeni de most hogy mindig csak a nyeremény felét teszem fel.

2015. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!