Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek össze 15...

Hogyan szedjek össze 15 évesen 10. 000Ft-ot?

Figyelt kérdés

A régi telefonom már bedöglött...venni akarok egy alsókategóriás telefont de még kell hozzá 10.000Ft!

Nem szoktam a telómat sokat cserélgetni a mostani is 2 éve van meg! Dolgozni még nem tudok pedig dolgoznék érte! Szüleim nem adnak, mert nincs nekik!



2015. márc. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem szoktam a telómat sokat cserélgetni a mostani is 2 éve van meg!"


Az enyém 6 éve. Akkor ki nem cserélgeti sűrűn a telefonját?

2015. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem tehetek róla, hogy bedöglött!
2015. márc. 9. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Két éves az tényleg nem régi. Ismerősöknél megpróbálhatsz munkát vállalni - fűnyírás vagy hasonlók vagy kérhetsz a rokonoktól. De még akár telefont is kérhetsz névnapra, szülinapra.
2015. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért írtam a 2 évet, hogy nem cserélgetem a telefonomat 2 havonta mert elavult! :) Köszöjnöm majd megpróbálok valamit! :)
2015. márc. 9. 21:22
 5/5 X483 válasza:

2 év ilyen új telefonoknál már nagyon régi szóval nem kell kötekedni. :D Persze a régi nokiák bírják még mindig meg még 10 évig is , de ezek az új androidos vackok 3-4 hónap után lelassulnak/elavulnak utána már szinte használhatatlan. (És erről nem a felhasználó tehet.)


Ha szeretnél 10.000 forintot összeszedni akkor keress otthon olyan dolgot amit eltudsz adni és már nem is kell neked régi telefonodat is eladhatod hátha valakinek pont kell alkatrész. (Vaterán meg ilyen helyeken könnyen eladható). Sok sikert. :D

2015. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!