Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenleg a TESCO milyen...

Jelenleg a TESCO milyen árucikkek körére fogadja el a Sodexo MELEGÉTEL utalványt?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy már nem csak helybensütött termékekre! A jelenlegi, Február 12- én módosított jogszabályok szerinti termékek körére vagyok kiváncsi, tehát a "legfrissebb" infóra.
2010. febr. 15. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fogadja el a sodexo-s melegételutalványt, csak a franciát.
2010. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, hogy nem általános gyakorlat ez az elfogadásosdi. Én speciel a TESCO Florián fantázianevű, Székesfehérvár Aszalvölgyi út 1 szám alatt lévő hipermarketükben szeretnék vele vásárolni...
2010. febr. 15. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Megoldás: felhívod a vevőszolgálatot és megmondják, ennyi!
2010. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%

Szia!!! Én annyit tudok hogy ,melegétkeztetési utalványok kőzűl a kővetkező típusok fogadhatok el a TESCO áruház kasszáinál :

-Tesco melegétel utalvány

-Chépue Dejeuner ebédcsek

-Optosoft elektronikus melegétel utalvány

-Cafeteria elektronikus melegétel utalvány

-Otp cafeteria elektronikus melegétel utalvány

De ezek elfogadása csak akkor engedélyezett, ha a kosárban megtalálható (legalább a felsoroltak egyike)

-készételek és konzervek

-mirelit termékek

-helyben sűtőtt pékáru és cukrászati termékek

-grill , pizza , és melegkonyhai termékek

valamelyike.


Vagyis nekűnk ugy magyarázták : ha veszel 3kg mosoport és csak egy kiflit már fizethetsz utalvánnyal. :)


Ugy hogy ezek szerint a Sodex nem elfogadható, de azért a biztonság kedvéért én is azt mondom hogy kérdezz utána , ha más nem akkor az áruházban.


Jó vásárlást :)

2010. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, pontosan így van ahogy mondod sajnos :( Nagyon szépen köszönöm hogy időt fordítottál és kimerítő választ adtál.
2010. febr. 15. 21:41
 6/6 anonim válasza:
Nincs mit elvégre az az oldal lényege , hogy segitsűnk a válaszainkkal, én se véleten kérdezek :)
2010. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!