Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van tapasztalatotok a Daedalus...

Van tapasztalatotok a Daedalus Online-nal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai napon regisztráltam erre az oldalra.

Középiskolába járok, nyáron tudnék munkát találni, de alig találok.

Ez egy elég jó pénzkeresési lehetőségnek ígérkezik. Akár napi 1,5/2 órát is tudnék rá szánni, okostelefonról, tabletről teszteket töltögetni.

Ti próbáltátok már?

Nem kamu?

Az oldalon azt írják, 1000 pontot lehet minimum pénzre váltani. De az vajon mennyit ér?



2015. márc. 17. 17:05
1 2
 1/16 minilady válasza:
Szia! nekem még nincs tapasztalatom, de látom, te már pár hónapja regisztráltál, én meg csak most bukkantam rá erre, esetleg te meg tudnád osztani az eddigi tapasztalatodat? Köszi!
2015. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szia engem is érdekelnem hogy mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban
2016. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szia! Engem is érdekelne. Átverés az egész, vagy van értelme is? Köszi előre is.
2016. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor összegyűlt a 10 euró, kikértem, de nem történt semmi. Két hónap elteltével rájuk írtam egy emailt, nagyon kedvesek voltak, és rögtön meg is kaptam PayPal-re a pénzt.
2016. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szabina Co válasza:
100%

Szia!

Nekem rossz tapasztalatom van az oldalal, mert amikor össze gyült az 1000pont én is ki akartam kérni a pénzem és nem történt semmi azóta már 1600 pontnál tartok és ahogy olvastam a hozzászóláokat láttam hogy valaki sikerrel járt a kapcsolat felvételt követően. Én is írtam egy emailt nekik és válaszra se méltattak ennek is már több mint egy hete. Szóval én biztosan NEM ajánlanám ezt az oldalt mert szerintem kamu az egész. Van pár oldal akik rendszeresen, megbízhatóan, és vagy egyből vagy 1-2 napra kifizetnek a kikérést követően. Ezért bármi is az okuk a késlekedésre, erősen kezd a megbízhatattlan csoportba tartozni a Daedalus Online.

2016. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Nekem is rossz tapasztalataim vannak! Nem küldtek kérdőíveket, amikor leakartam iratkozni nem tudtam, hiába követtem a leiratkozási menetet, akkor sem sikerült! Azóta gyakrabban járnak a kérdőívek, de már nem foglalkozom velük! Leiratkozni még most sem tudok, erőszakosak és nagyon nem korrektek!!!
2016. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A Daedalusonline-nál már másfél hónap telt el a pénzigénylésem óta és még mindig nem fizettek! Most már a leveleimre se reagál az ügyfélszolgálat! Nem túl kecsegtető! A többi cég rögtön, v. másnap utal is már!
2017. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Csabx válasza:
Nekem KÉT ÉV alatt gyűlt össze a tíz euró, pedig miden kérdőívet kitöltöttem amit küldtek! Ezt az összeget azóta sem láttam, pedig már februárban megigényeltem. Igaz ki van írva az oldalukra, hogy a fizetési kérelem feldolgozásra került. De meddig?
2017. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos az utóbbi időben emailben kell őket zaklatni, hogy megkapja az ember a pénzét.
2017. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Maffer válasza:
100%

Egyértelműen és csak rossz tapasztalatom van velük.

34 euróval lógnak nekem, nov. 9-e óta. A kérdőíveket azóta is folyamatosan küldözgetik, de az emailes megkereséseimre nem válaszolnak. És sajnos nemcsak én vagyok ezzel így, elég, ha ellátogattok a Facebook oldalukra. Már a fogyasztóvédőknél is megtettem a feljelentést. Ne pazaroljátok az időt, vannak más, korrekt oldalak, akik 1-2 napon belül fizetnek.

2017. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!