Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van tapasztalatotok a Daedalus...

Van tapasztalatotok a Daedalus Online-nal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai napon regisztráltam erre az oldalra.

Középiskolába járok, nyáron tudnék munkát találni, de alig találok.

Ez egy elég jó pénzkeresési lehetőségnek ígérkezik. Akár napi 1,5/2 órát is tudnék rá szánni, okostelefonról, tabletről teszteket töltögetni.

Ti próbáltátok már?

Nem kamu?

Az oldalon azt írják, 1000 pontot lehet minimum pénzre váltani. De az vajon mennyit ér?



2015. márc. 17. 17:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia! Nekem pozitív tapasztalatom van velük kapcsolatban. Igaz, hogy fel kellett vennem az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot de megkaptam a kifizetésem. Nekem annyi a problémám hogy lassan gyűlik össze az összeg, több kérdőívnek jobban örülnék, de ajánlani tudom.
2017. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én csinálom egy ideje. 2019. Dec. 3.-án kértem ki 18 eurót,és ma kaptam tőlük 5.666 ft-ot. Kicsit lassan,de megjött a pénz.
2020. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ma volt náluk utalás, én is ma kaptam. 3666-ot. Érdekes ez a sok 666 :)
2020. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Aki írta, hogy vasonló, csak korrektebb oldal, konkrét nevet is tudna mondani?
2021. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Csabx válasza:

14-es.

Nekem a Mobrog jött be legjobban. maximum két napon belül utalnak. Az I-say sem rossz, csak náluk hosszabb az átfutási idő. /1-2 hét/.

2021. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem csak pozitív tapasztalatom van. Mindig megérkeznek a kifizetéseim, és kérdőíveket is kapok rendesen.


MOBROG-ot is használok, szintén elégedett vagyok vele.

2021. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!