Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyestől visszamennék dolgozni...

Gyestől visszamennék dolgozni de az eredeti munakaköröm betelt?

Figyelt kérdés
Nem rég jeleztem a munkahelyemnek hogy visszamennék dolgozni 4 év után, de a csoportba ahonnan eljöttem szülni nincs hely és nem is lesz egy jó ideig. Más munkakört fognak ajánlani de azt nem akarom elfogadni, inkább munkahelyet váltok. 8 éve vagyok a cégénél, hogy tudnék így eljönni végkielégítéssel és szabi kifizetéssel? Köszönöm előre is a válaszokat!
2015. márc. 18. 17:23
 1/1 TamásTóth ***** válasza:
Szóval 4 évig dolgoztál és 4 évig gyesen voltál. Ezek után jelenleg semmilyen szabadnapod nincsen, mivel még nem mentél vissza, igy szabi kifizetés nem jár. Mivel te nem akarod elfogadni az új pozit, ezért végkielégítés sem jár. (csak akkor járna, ha ők mondanák, hogy nem mehetsz vissza, ami meg gyes után nem a legtörvényesebb), szóval ha elutasítod, akkor egyik sem jár.
2015. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!