Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti lattatok mar olyat, hogy...

Ti lattatok mar olyat, hogy egy ruha uzletben nincs kassza csak penztargep?

Figyelt kérdés
Probanapra mentem egy excluziv ruhaboltba erre kozoltek, hogy nincs sosem valtopenz mert kassza sincs csak egy boritek.Tehat meg 10 forintot se tudok visszaadni.Azt mondjak oldja meg a vevo,hogy pont annyit adjon.A nap folyaman egy ember vasarolt csak 5000 ert.Ilyet meg soha nem is hallottam.

2015. márc. 24. 06:06
 1/4 A kérdező kommentje:
nah eddig tartott a munka, nem vettek fel...
2015. márc. 24. 09:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok vásárló lehet.

Vagy ha exkluzív, akkor lehet otthagyják a visszajárót a gazdagok, nem tudom.


Én azért dühös lennék, ha több ruhát felpróbálok, fél-1 órát válogatok, és kiderül, hogy nem tudok vásárolni, mert nincs visszajáró pénz...

2015. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ARMACASH válasza:

A kasszafiók használata nem kötelező ugyan, de a pénzt egy elkülönülő, ZÁRHATÓ helyen kell tartani!


Ez lehet ugyan egy fiók is, de nem egy boríték. Ezt ugyanis a NAV-os operatív ellenőrök ellenőrízhetik a helyszínen (sokk cikk foglalkozott ezzel mostanában!)

2015. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mentem végül oda dolgozni.
2015. ápr. 25. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!