Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek/élettársak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/élettársak! Ti mennyit költötök ruhára?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként vesztek magatoknak ruhát? Férjetek/párotok szól érte? Vagy megbeszélés alapján vehettek bármit is? Mindenki válasza érdekel.

#ruha #házasság #közös kassza.
2015. jan. 28. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Csak akkor veszek, ha már a régieket le kell cserélni. Évente egyszer-kétszer.

Általában megbeszéljük előtte. Akkor is, ha a férjemnek kell valami.

2015. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Havonta-2 havonta 1x.


Ha nagyobb összeg, azt megbeszéljük előre. Ha párezer ft, akkor csak utólag megmondom neki. Nem szól érte.

2015. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Évi 1-2szer szoktam többet költeni (20-30-at), amugy csak ha nagyon megtetszik valami.szoktam róla szólni, de nem engedélyt kérek csak meg szoktam említeni.nem szokott szólni érte.
2015. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi, várom még a hozzászólásokat :)
2015. jan. 28. 18:17
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
5 éve nem vettem ruhát. Csak akkor pótolnék valamit ha hordhatatlan, lyukas stb lenne valamelyik. Értelmét nem látom, illetve pénzkidobásnak tartom a havi, 2 havi, féléves, éves ruhavásárlást ha amúgy semmi baj a ruháimmal. A válltáskám amit hordok, szintén 5 éves. Csak az az egy van, bőven jó amíg nem szakad el/ nem megy tönkre. A ruhásszekrényem amúgy is viszonylag kicsi, hely sem lenne benne.
2015. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Jól keres a pasim.

Bármikor vásárolhatok, ha valamit szeretnék.

A konkrét összeget nem írnám le, de Gucci, Zara és hasonló üzletekben szoktam nézelődni, cuccok után.

2015. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Mi tavasszal,nyár vége felé,és tél elején vásárolunk jobban be,akkor négyünkre olyan 100-150 e ft megy el.Persze,ha a bevásárlások között látunk bármi olyan ruhát ami tetszik,akkor megvesszük,ez olyan 10-15 e fejenként.Vehetnék bármit,nem szól érte a férjem,de általában ilyen üzletekbe mindig együtt járunk.
2015. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 havonta megyek szétnézni, leginkább turikba de az esetek többségében nem veszek semmit. Ilyenkor szólok hogy megyek túrok egyet, hazajövök, meg szokta kérdezni hogy találtam-e valamit. A leggyakoribb válaszok: Nem volt semmi jó/aha csak nem volt rám jó/igen, ezt nézd mit találtam kemény 500 ft-ért!- és megmutatom :D

Előfordul, hogy benézek az ilyen H&M-féle helyekre amikor leárazások vannak de a legtöbbször azzal jövök haza, hogy a legérdekesebb a sale feliratú póló volt a próbababán xD

Nagyobb összegekért ritkán vásárolok, az inkább rendeléses és azt meg szoktuk nézni egymásnak, hogy jó lesz szerinted? Megéri? Ő is sokat rendel, mert mindketten elég sajátosan öltözködünk (metálban toljuk, ő katonai ruhákat is hord) és ezt általában egyszerre, együtt intézzük (macera és postaköltség szempontjából is jobban megéri).

2015. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Minden hónapban veszek magamnak valamit (kb 15.000), de nem mindig költök nagyon sokat (legnagyobb költésem 140.000 ft volt). A férjem szerencsére soha nem szólt ebbe bele pedig közös kasszán vagyunk és 4x annyi keres, mint én, persze nem is költök többet a fizetésemnél.


Ezeket a dolgokat nem beszéljük meg külön, ő is vesz magának ezt-azt, bár ő jobban szeret velem vásárolni, mert nehezen találja meg a neki megfelelő dolgokat, a vállfán lógva nem lát bennünk semmit.


Talán a cipőktől akad ki, mert már nem férnek, mostanában eladom őket, és 3 pár eladás után veszek 1 párat, szóval fogynak.... :)

2015. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És ha rendeltek akkor honnan szoktatok?

Nektek nincs néha olyan érzésetek mikor sétáltok az utcán, hogy "rongyosnak" érzitek magatokat?

2015. jan. 28. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!