Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-ről szeretnék valamit...

EBay-ről szeretnék valamit venni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Még sosem rendeltem eBayről(csak úgy megjegyzem). Amit akarnék venni feltünően olcsó (15-450 FT-ig), magyar oldalakon pedig még 2000 Forintért is láttam. Beállítottam a Magyarországot, akkor Magyarországból szállítják hozzán? És' mennyi munkanapon belül szállítják ki?

2015. márc. 24. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva honnan küldik, általában Kínából. Kb 3 hét mire megérkezik. És olvasd el a leírást mindig alaposan... mert volt hogy megrendeltem egy dvd-t olcsón, aztán kiderült hogy csak a tokja került annyiba. Oda volt írva, csak én nem figyeltem eléggé.
2015. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a szállítási költségre ! Gyanús a túl olcsó, az valóban kínai (ott kell legyen a származási ország neve), esetleg közvetítőn keresztül megy a dolog.
2015. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-4 hét


ami feltűnően olcsó, az általában kisebb cucc, kínából 90%ban ingyenes a szállítás

2015. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy maszkot akarok. A származási hely Kína de Magyarországot ír (mármint beállítottság hogy magyar találatok)
2015. márc. 25. 07:08
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A 15Ft az jó eséllyel Bid-es, azaz licites lesz. Azt tudod egyből annyiért megvenni, amennyiért ki van írva, amelyiknél van Buyout vagy To Cart.
2015. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!