Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365-n megkaptam a bonuszpén...

Bet365-n megkaptam a bonuszpénzt miután regisztráltam. Egyböl játszhatok vele vagy igazolnom kell a számlámat, mer valami ilyesmit ir?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
meg mi az a megforgatás vagy valami ilyesmi..
2015. márc. 28. 19:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogadhatsz vele, ha legalább 1.5 szorzójú meccs(ek)re fogadsz akkora tét(ek)ben, amennyit befizettél. De ez mind-mind benne van a részvételi feltételekben, olvasd el...
2015. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:

Nem kellene elolvasni a felhasználási feltételeket ?

Az ÁSZF-et és a bónuszét is.

Nem vagyok regisztrálva az adott oldalon, és most nem is nézem meg más helyett a felhasználási feltételeket, de a megforgatás azt jelenti, hogy a bónusz összegét egyszer ( vagy ahányszor ez elő van írva ) meg kell játszani.Meg szokták határozni azt az időpontot, ameddig ezt meg kell valósítani.Általában nem muszáj egy összegben feltenni a bónuszt, lehet több részletben is.Elő szokták írni a minimális odds-értéket is.Néha meghatározzák a kötésszámot is, de mindezeket leírják a feltételekben.

2015. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!