Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből a szempontból mennyire...

Ebből a szempontból mennyire biztonságos az eBay?

Figyelt kérdés

Egy tajvani/kínai énekesnő/színésznő autogramját szeretném már rég megszerezni, de mivel errefelé nem hiszem, hogy ismernék, kétlem, hogy valaha is lenne alkalmam találkozni vele. Most eBay-en találtam pár embert, akik olyan 2-3 ezerért, plusz kb. ugyanennyi postaköltséggel árulják, valódinak mondva. Ez mennyire megbízható, mekkora az esély, hogy nem vernek át egy hamisítvánnyal, ha azt is nézzük, hogy nem egy világhírű, leginkább csak a Távol-Keleten ismert személyről van szó, és az eladók abban a városban laknak, ahol az említett előadó (így nekik tényleg volt esélyük szerezni tőle), és csak egy darab van nekik, nem tucatszám, és az értékelésük is 99% felett sok tízezer ilyen-olyan eladás után?

Vagy ha megveszem, és kiderül, hogy hamis, ilyen esetben vissza lehet kérni az árát?


2015. márc. 31. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Necces. 10 000+ eladás, kérdés miből? mert ha van egy aláírása, amit árul, mellette 20 000 led termék, akkor talán hihető. Nézd vissza, miket adott el.

Ebayen olyan, hogy eredeti, ritka, mint a fehér Zorró

2015. márc. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem, kínai, tajvani, japán és koreai együttesek/előadók CD-it, DVD-it, amit Európában és Amerikában lehetetlen beszerezni, mert érdeklődés hiánya miatt nem árulják. Meg néhány óriásposztert koreai együttesekről. De ilyen autogramot csak ezt az egyet találtam nála.
2015. márc. 31. 01:02
 3/4 anonim ***** válasza:

és kiderül, hogy hamis, ilyen esetben vissza lehet kérni az árát - megis hogy a tokombol derulne ki? Egyszer veletlen osszfut a kedvenceddel, megmutatod neki az eBay szerzemenyt o meg elszornyulkodik, hogy de hiszen ez nem is az en alairasom!


Ha neked meger ennyi penzt vedd meg es orulj neki, de lesz egy darab (draga) papirod, amit valaki alairt.


Siman arulhatnal Kovacs Akos autogramot, neten lemasolod az irasat es eloadod, hogy a 88-as Petofi Csarnoki koncerten irta ala mikor meg Bonanzas volt.... Lehet hogy talalsz hozzad hasonlo rajongot, akinek ez mindent meger.....(nem bantani akarlak, csak ravilagitani egy mas szemszogre...)

2015. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért is kérdeztem, hogy hátha valaki vett már ott ilyet és van róla tapasztalata. De jobban meggondolva, lehet a nagy kedvencem, ez most nem ér meg annyit, hogy megvegyem, pláne, hogy kétséges, tényleg valódi-e. Kínába és Tajvanra egyszer amúgy is mindenképp szeretnék eljutni, majd ha akkor véletlen úgy alakul, hogy sikerül vele találkoznom, szerzek egyet és arról tudni fogom, hogy tényleg eredeti. De azt a pénzt hasznosabb dolgokra is tudnám költeni, ez végül is nem létkérdés, csak örülnék neki (már amennyiben tényleg valódi).


Bár nekem meg van egy fél üveg ásványvizem, amit még jó pár éve szereztem meg a Szigeten, mikor egy híres zenekar énekese otthagyta a színpad mellett a koncert végén, miután ivott belőle, én meg pont közel voltam hozzá és elloptam. Most én is árulhatnám, de kérdés, hányan hinnék el a sztorit és akarnák megvenni. Mert nekem nincs rá szükségem, és jó pénzért szívesen eladnám olyannak, aki megveszik az ilyenekért.

2015. ápr. 1. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!