Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mért nem csinálnak valamit az...

Mért nem csinálnak valamit az apróhirdetési oldalon ha kamu az egész, majdnem minden hirdetés?

Figyelt kérdés

azzal hirdetik magukat hogy a legnagyobbak az országban több millió hirdetés.minősége olyan is... most épp kerestem valamit és hirdetés van is bőven csak ilyenekbe futok bele: telefonja ki van kapcsolva,kicseng de nem veszi fel,kinyomja többször is,üzenetet irok olvassa de ne érdekli.aztán volt hogy közli hogy 2 hétig még külföldön van akkor minek hirdetett egy nappal korábban?kedvencem akinek sikerült tönkre tenni az árut mire ideért vele,legalábbis a telefonba ezt mondta...gratulálok.sehol egy jelentés gomb az ilyen kamusok ellen.felháborító.

igen tudom van az a licitálós oldal(nem reklámozom úgyis ismeri mindenki,meg gondolom nem is lehet) az jobb mert ott lehet értékelni és akit többen lehúznak az lesheti ki fog vele foglalkozni.viszont ha gyorsan kell valami akkor nem két hétig várok a végéig sajna.de máshova mért is kéne ilyen... kamusok melegágya.azzal kéne hirdetni magukat hogy 10ezret adunk ha oldalunkon valós hirdetést talál a kedves vásárló jelölt-.-


2015. ápr. 2. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A jófogásról beszélsz gondolom.Nem is foglalkozok azzal az oldallal,mert nagyon megszaporodtak a kamusok,állás hirdetésekről nem is beszélve.Vaterán árulok meg veszek is néha valamit,nem kell ott mindig licitálni,sok fix áras van,és vevőként még regisztrálnod se kell.Az említett első oldal jobban tenné ha vmi komolyabb regisztrációt alkalmazna,mert sok átverés történik.
2015. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most egyesülnek az olx-el az se jobb
2015. ápr. 2. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamuhírdetés: hallottam már olyat, hogy ha valaki felhívja a meghírdetett telefonszámot, akkor azt a költséget, amit te kifizetsz telefonálásra, azt valamilyen úton módon valakik (a hírdető és a telefontársaságtól valakik) zsebrevágják. A módszert nem tudom hogyan csinálják, de már többször több embertől hallottam ezt. Szűrd ki valahogyan, hogy ne kamuhírdetéseket hívjál fel.
2015. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezzel egy baj van hogy teljesen beolvad a többi közé és olyan nagy számban van jelen hogy lehetetlen kiszűrni sajnos.nyilván nem hívom fel ha gyanús, de előre meg nem mondtam volna egyikről sem hogy nem igazi.
2015. ápr. 2. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mint hirdetőnek viszont pont az a tapasztalatom, hogy rengeteg kamu érdeklődő van. Írogatnak, olykor még találkozót is megbeszélünk, de nem jönnek el. Nagyon sokszor előfordul, hogy írnak, érdeklődnek és a végén meggondolják magukat (pl. inkább vettek egy ugyanolyat máshol) vagy nem is válaszolnak. Rabolják az ember idejét. Ilyenkor mindig elcsodálkozom, hányan érnek rá és hogy milyen "betegek", ha nekik ez egyfajta szórakozást, örömet jelent. Az olx-et ezért is sajnálom, mert ott egy belső postafiók volt, ezért nem zaklattak e-mailben spam-ekkel utána, mint például a jófogáson, ahol szintén hirdetőként ugyanezzel a problémával szembesültem, hogy érdeklődnek, majd miután válaszolok egy e-mail postafiókkal, arra már semmi válasz, hanem érdekes módon megszaporodnak mindig a spam-ek. E-mail címeket gyűjtenek. Az olx-en simán le lehetett tiltani a nem kívánt felhasználókat és oda spam-eket sem lehetett küldeni.
2015. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen gondolom nem csak hirdetők hanem vásárlójelöltek közt se mindenki normális.sajnos a többség nem az.de a két oldalban az a közös hogy tesznek rá.simán lehetne szűrni vagy kidolgozni egy jelentési rendszert.pl IP tiltást arra aki több jelentést is kap hogy kamu.de nem érdekli őket mert így több hirdetéssel lehet villogni.azt valahoyg apróbetűben sem említik hogy 90% színtiszta kamuhirdetés/ nagyszámú unatkozó komolytalan érdeklődő.ugyanez van nem csak adás vételnél hanem állás hirdetéseknél is.
2015. ápr. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!