Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki érti, segítsen, most...

Aki érti, segítsen, most akkor megint csak 22.800 Ft jár?

Figyelt kérdés
Amióta volt egy balesetem és munkaképtelen voltam, azóta a 22.800 Ft-os aktív korúak ellátását kaptam, de januárban mikor bevittem a friss leszázalékolásomról a papírjaimat, át tettek az egészségkárosodott szociális segély csoportba, ahol ezután megkaptam a 25.650 Ft-ot, de mivel megint átrendezték a segélyeket, átkerültem én is a helyi Munkaügyi Hivatalhoz. Most kaptam meg az első segélyt tőlük ami megint a kevesebb 22.800 Ft, de nem értem hogy most megint miért ennyire kevés? Ha egészségkárosodott vagyok nem többet kellene kapnom? Édesanyám 100.000-res fizetésével, hitellel 1,5 szobás panelra, ennyi az össz amit segítenek, ha már munka nincs?? (Azon kívül, hogy mozgásszervi gyógyíthatatlan betegséggel és baleset miatt károsodott kézzel ott állok munkáért, de még közmunkát sem tudnak adni :/ )
2015. ápr. 2. 15:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!