Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a legjobb barátnőm...

Esztikee XDXD kérdése:

Mit tegyek a legjobb barátnőm már megint nem akar a barátnőm lenni? Kérem valaki segítsen, mondja meg mit tegyek, álljak bosszút vagy bocsássak meg nekik és szánalmasan könyörögjem magam vissza hozzájuk. Vagy nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Szóval mi 3-an vagyunk barátnők(én,anita és petra jól elszoktunk lenni de mint tudjuk mindenkinek vannak hibái Petra ő sértődős de nagyon,Anita ő főnökösködő és egy kicsit beképzelt,Én pedig, nos én szeretem ha igazam van de ők egyfolytában csak kritizálnak és kihasználnak.Tudom mire gondoltok akkor miért vagyok még mindig a barátnőjük?Én se nagyon értem miért vagyunk barátnők(A suliba senki nem ért meg, soha és csak nekik tudtam beszélni arról ami történik velem a suliba vagy otthon. Bár mindig volt valami ami miatt én kívül maradtam én szerettem hallgatni a sztoriaikat.)(Szerintem eléggé szánalmas vagyok )De már két napja nem mentem suliba és biztos vagyok benne hogy kibeszéltek és ma reggel kaptam egy SMS-t hogy nem a barátnőimén meg azt írtam rá hogy oké ja és ez nem az első amikor ezt csinálják velem.

2014. ápr. 16. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Őt nevezed legjobb barátnőnek? Az ilyenek nem azok... Kibeszélnek, és mérget vennék rá, hogy csak kihasználnak valamilyen úton. Én nem foglalkoznék a helyedben velük.
2014. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért biztos van valami előzménye annak,hogy egy ilyen smst írtak!

Én nem nevezném ezt barátságnak..

2014. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy igaz barátságban el kell fogadjuk egymás jellemét a hibáival együtt. Ha tudod, hogy az egyik sértődős, akkor esetleg jobban odafigyelsz rá, hogy ne bántsd meg, vagy a főnökösködőtől sem akarod átvenni a szerepét, mert abból csak balé van stb.

Nyilvánvaló, hogy te sem vagy boldog ebben a hármas barátságban, csak valahova szeretnél tartozni, ezért tűrsz el sokmindent.

Az egyenes, őszinte beszéddel mindig többre mész, mint a találgatásokkal, így legyél bátor és kérdezd meg tőlük, hogy ezt az sms-t most miért küldték, mi az oka?

Lehet azt sérelmezték, hogy nem mentél suliba és nem is szóltál nekik?

Nyisd ki a szádat és járj utána, mert lehet, hogy csak egy buta félreértésről van szó. Azt viszont mond el nekik, hogy nálad a barátság szónak van jelentése, azzal nem dobálózol csak úgy, úgyhogy azért az nagyon óvodás dolog, hogy egyik nap barátnők vagyunk, másik nap nem.

2014. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az okos nő lelép, mielőtt othagynák.
2014. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsokat!
2014. ápr. 24. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért tényleg csak kihasználnak ha semmi ok nélkül egy sms-ben közlik, hogy már nem a barátnőid... Gondolkozz el, hogy meddig akarod ezt játszani velük. Valószínűleg jobb lesz egyedül egy ideig, de ne keseredj el, mert sok gyerekkel össze tudsz barátkozni.

16\L

2014. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!