Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol milliomos férfiak vannak főleg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ahol a világ milliomosai felbukkannak. Gúnyolódó megjegyzésektől kérlek kíméljetek. Az ok, ami miatt meg szeretnék ismerkedni nagyon gazdag férfival az, hogy rengeteg pénzre van szükségem apukám meggyógyításához. Máshogy ezt nem tudom megoldani. Ha kell, feleségül mennék a férfihoz, aláírok egy olyan szerződést, hogy rendelkezhet velem mondjuk 10 évig. Csinos, modellként dolgozó lány vagyok. Tehát ő se járna rosszul és az én problémám is megoldódna. A segítségeket köszönöm!!!

2015. ápr. 5. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem muszáj a válladra ekkora terhet venni. Amíg a határaid engedik
2015. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért hiszed, hogy egy full milliomos szexért cserébe ad neked pénzt? Annyi szép nőt talál, amennyit akar.
2015. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
pár csajnak bejött már, hogy eladta a szüzességét, de ilyen hozzáállással tuti túl vagy már rajta :) szal bukó.
2015. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Miért is fizetne egy milliomos téged, noname modellt azért, hogy rendelkezzen feletted? Főleg mikor befutott modelleket kaphat meg csettintésre.


Ajánlom amúgy a 100 milliomos könyvet/listát

2015. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Gyere keressünk pénzt. Ha tényleg nincs határ akkor egy jó ötlet elég. Nekem is kéne egy kevés pénz, ketten megcsináljuk
2015. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Joajj apuci kicsi lanya, egyem a szived! :D
2015. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy a kérdező nem viccelt. Magyarországon ez kezd terjedni. Munka büdös, könnyebb hanyatt dobni magát a csajnak, széttenni a lábát és huss minden az ölébe pottyan.
2015. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy ha egy férfi fizet a nőért, akkor több ezer közül válogathat.


És mindig vannak 18 évesek, a pénzen vett barátnő meg csak öregszik.

2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mennyi az a rengeteg pénz, amire szükséged lenne apukád meggyógyításához?
2015. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
3 millió Forint
2015. ápr. 5. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!