Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol milliomos férfiak vannak főleg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ahol a világ milliomosai felbukkannak. Gúnyolódó megjegyzésektől kérlek kíméljetek. Az ok, ami miatt meg szeretnék ismerkedni nagyon gazdag férfival az, hogy rengeteg pénzre van szükségem apukám meggyógyításához. Máshogy ezt nem tudom megoldani. Ha kell, feleségül mennék a férfihoz, aláírok egy olyan szerződést, hogy rendelkezhet velem mondjuk 10 évig. Csinos, modellként dolgozó lány vagyok. Tehát ő se járna rosszul és az én problémám is megoldódna. A segítségeket köszönöm!!!

2015. ápr. 5. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Engem inkább apukád betegsége érdekelne és a jelenleg kapott terápia, illetve az általad "kinézett" terápia.


Mert a közvélekedéssel ellentétben itt Mo-n is nyugati színvonalú ellátást kapnak a betegek (amit nem szabad összekeverni a lepukkantabb környezettel). Az esetek 99%-ában akit itt nem lehet meggyógyítani, azt máshol sem fogják tudni, amennyiben mégis, azt fizeti a TB (vagy egyedi méltányosság kérhető rá).


A több milliós kínai "csoda" őssejt klinikák és hasonlók csak humbug, lópikulát se érnek. A többi drágán kínált "csodaszer" (deutérium-mentes víz, B17, alga, tea stb) is csak hiénák próbálkozása a kétségbeesett emberek lehúzására. Az ilyenek miatt felesleges prostinak állnod, mert 1 másodperccel se hosszabbítják meg az életet.


Sajnos, a leírásod is azt tükrözi, hogy álomvilágban élsz, emiatt tényleg a rászedhetőbb csoportba tartozol.

Például nincs olyan szerződés, hogy valaki "10 évig azt csinál veled, amit akar", mert az emberkereskedelemnek számítana, amit számos nemzetközi egyezmény tilt. Illetve biztosan találsz olyan embert, aki szóban ebben belemenne, de akkor csak külföldre adnának el prostinak és a kereseted jó részét meg elvennék, és kvázi rabszolgaként bánnának veled, miközben még apukád mellett se tudnál lenni. Hiszen aki tudatosan belemegy illegális dolgokba (ld. ilyen szerződés), az nem valószínű, hogy be fogja tartani a pontjait. A veséidet is eladná, ha az jövedelmezőbb lenne, mint a futtatás, ne legyenek illúzióid!


Amúgy nincs ilyen honlap. Illetve mégis van hasonló: sok "közvetítő" létezik gazdag ügyfélkör részére, de ők "hivatásosokkal" dolgoztatnak és jellemzően egy estére "adnak bérbe". Amúgy a pénzes hapsik se csengetnek ki egy lányért hosszú távra annyi pénzt, amennyiből 100 másik luxusbulát is kibérelhetnek 1-1 estére...


Fel kell nőni és elfogadni, hogy a világban sok szörnyűség történik és nincs igazság. Valaki már gyerekként is rákos lesz és sok szenvedés után meghal, míg más 100 évig él úgy, hogy szinte csak jó dolgok történnek vele.

2015. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rongyos 3 millióért meg eszedbe ne jusson!

3 millió pl. 3 alkalom modernebb kemoterápia, vagy 3 nap az intenzíven (vagyis eü szemmel nézve nem csillagászati összeg)...

2015. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy közepes kinézetű prosti védelmezője keres ennyit havonta, azokból meg elég sok van!
2015. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]

Csak milliomosokat találsz fenn! :D

Egyébként meg tényleg nevetséges ez az egész dolog!

2015. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
www.seekingarrangement.com
2015. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha megnyertem volna most hétvégén a lottót belementem volna veled a dologba! :) 5 évig legyél a barátnőm cserélbe segítek :D De a viccet félretéve szerintem ezzel a saját büszkeséged adod el. Egy nőnek tartás kéne és kitartás nem az hogy hopsz itt egy nagy gond se baj jól nézzek ki szét dobom a lábam és majd valaki hozzám vág 3 millió forintot. Kezdj el ismerkedni keress valami munkát ami jól fizet. És ha annyira szükség van a pénzre vegyél fel hitelt! De ahogy észre vettem a mai világba már nem divat dolgozni stb. Sajnálom ami az apáddal történt de a élet nem mindig szép, van bizony rossz oldala is. Én is mikor láttok olyan embereket akiket sajnálok, tudom hogy nincs lehetőségem segíteni nekik. Persze ha tegyük fel hogy én gazdag vagyok és egy lány a pénzemért oda adná magát nekem nem kéne, mert tudom hogy csak a pénz kellet neki nem én? Alapvető dolog például hogy a kiszemelt lány aki tetszik nekem busszal megyek el hozzá. Lássuk mennyire számít neki az anyagi. Utálom a pénzéhes lányokat, azok az emberek akik meg pénzesek úgyis csak arra kellesz nekik szóval megtalálja a zsák a foltját! Üdvözletem kis hölgy. Sok szerencsét azért.
2015. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyilván naiv a kérdező, de azért ne beszéljünk már úgy vele, mintha kozmetikusra meg műcicire kellene neki a pénz... Munkából nagyon kevesen tudnak gyorsan összehozni 3 millát. Én azt javasolnám, indítson gyűjtést, vannak még segítőkész emberek.
2015. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Ésszel gondolkozz. Van más út is.

Ha meg is akarod őrizni a névtelenséged, annyit elmondhatsz:

Milyen típusú betegség?

Menni ideje van kb?


Van egy olyan érzésem, hogy ez a betegség dolog csak szépítő duma. Ismerek olyat aki először egy olyan férfit szerzett be, akinek nem égbekiáltó, de volt pénze bőven. Később elhagyta egy olyanert, aki több cégnél vezérigazgató. Nem a legszebb a csaj, sőt.. Egyszerűen neki is büdös volt a munka és bevetette bájait. Még csak ismeretségei sem voltak előtte, most meg olyan kocsival jár, amilyen senki másnak nincs az országban.


Erre a részére egyszerűen nem kell reagálnod:

Ha te is csak egyszerűen akarsz sok pénzhez jutni,látod, lehet. Szóval hajrá, sok sikert. Aki bedől meg is érdemli, surgesd az esküvőt aztán ha ráeszmél hogy csak kihasználod, max a vagyonából csípsz váláskor. ;)

Én nem lennék képes ilyenre, most is felfordult a gyomrom, hogy ezt irtam, de nálad Úgyis a penz az első úgy tűnik.

2015. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"De ahogy észre vettem a mai világba már nem divat dolgozni stb."


Azért három millát összeszedni mai fizetések mellett nem megy gyorsan, becsületes munkával sem.

2015. júl. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!