Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Horvát-Montenegrói eladó...

Horvát-Montenegrói eladó villa/telek -ahol meg tudom ezeket vásárolni, ilyen oldal van?

Figyelt kérdés
Hegyoldalban ,tengerre nézzen,elkülönülve a várostól és a zűrzavartól.1 házam van már Montenegróban ,tudom mi-hogy van ,de onnantól sajnos nem látni a tengerre.Aki csak kicsit is hallott már ilyen oldalakról kérem kommenteljen!

2015. ápr. 5. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy ha ez a kérdés nem egy provokatív kamu, akkor egy ilyen jómód ember hogy lehet ennyire életképtelen.
2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem szántam viccnek,csak más emberek véleményét is kikérem ,mert manapság sok a kamu oldal és aztán odaveszik minden..hülyén hangzik,de régi barátom igy vesztette el élete befektetését.Megbizható oldalakat keresek.Köszönöm.
2015. ápr. 5. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Merész ötlet, de miért nem próbálod meg az egyik helyi ingatlanközvetítőt?
2015. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Horvátok ezt az oldalt használják: njuskalo.hr

bár tényleg érdekes, hogy montenegrói házad van, de fogalmad sincs hogy kezdj neki a házvásárlásnak máshol. Bocsánat, de Magyaro-n hogy kezdesz neki a házvásárlásnak? Neten keresel, kifizeted látatlanba, majd elmész megkeresni? Személyesen keresel, nem? Külföldön ugyan így sokta szerintem az ember. Odautazik, bemegy pár ingatlanoshoz, kimennek megnézni a házakat, az irodában megnézik a papírokat, ill. egy tolmács is elfér az autóban.

2015. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!