Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol kereshetnék vevőt szerinte...

Hol kereshetnék vevőt szerintetek működő weboldalamra? Vagy kit lehetne megkeresni ilyennel? Az oldal most is termel pénzt, de még nagyobb lehetőségek vannak benne.

Figyelt kérdés
Az oldal egy kupongyűjtő oldal, tehát kupon oldalak ajánlatait gyűjti össze és azokért cserébe kapunk affiliate, vagy kattintás alapon jutalékot. A részleteket pedig elmondanám a vevőnek. Az ár 3-4 millió + áfa között mozog.

#vevő #oldal #befektető #eladó weblap
2013. okt. 2. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen fú de jó, akkor miért is akarod eladni? érdekes...
2013. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mennyi bevételt hoz havonta?
2013. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legutóbb, mikor belefutottam, ilyen tuti weboldalba, akkor a gazdája véletlenül elmondta, hogy, ő igazából a melójáért akar pénzt. :D

Amúgy ez a kupon dolog a legtöbb embernek kifogy a Bónusz Brigádban, meg a Kuponvilágban.

4 milliós árhoz kell napi szinten 50 ezer látogató alsóhangon. Teljes böngésző optimalizáció, stb.

Ennek az oldalnak van napi 1.2 millió és azthiszem 50 milliót ér. Legalábbis tavaly.

Szóval inkább a 300-400 ezer a reális az árért. Egy weboldalt nem nagy kunszt összehozni. Ha a tudod a neted használni, kb. 1 hónap alatt összelehet rakni egy nagyon komolyat.

2013. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A másik meg hogy akinek van ennyi pénze befektetni, az nem ilyen gyakorikérdéseken boltoló kóklernek adja majd oda a pénzét.
2013. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A weboldaladat miért nem linkeled be? Nem üzemkész még? Jöhet a link akár privátban is, ha itt nem mered a közönség elé tárni.
2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Néhány kérdésre válaszolva:

- Azért adjuk el, mert egy másik projektben van szükségünk pénzre, konkrétan egy vállalatirányítási rendszer fejlesztéséhez.

- Nem csak a weblapot adnánk, hanem 66ezer fb lájkot, 40 ezer hírlevél olvasót, 2 blogot és az oldalt.

- Az oldal teljesen üzemkész! Privátban elküldtem a linkjét, csak nem akartam, hogy spam-nek minősítsék. Meg nem is itt akartam eladni, mert mint az alapkérdésemben is láthatjátok:

"Hol kereshetnék vevőt szerintetek működő weboldalamra?"


Szép napot mindenkinek!

2013. okt. 8. 09:19
 7/7 anonim válasza:
aktualis meg? engem erdekelne.
2014. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!