Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az a minimum összeg...

Tyson212 kérdése:

Mennyi az a minimum összeg ami szükséges egy kaszinóban?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzzel lehet valamit kezdeni,nyerni egy kaszinóban?Pl:10-20 ezer ft már elég ehhez?Mi a véleményetek a Corvin sétányon található kaszinóról?

2015. ápr. 5. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen tétekben akarsz játszani?
2015. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

"nyerni egy kaszinóban?"


Kaszinók nem a nyerésről híresek. Ha ott lehetne nyerni hosszútávon, akkor már rég csődbe jutott volna mindegyik kaszinó.

2015. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1.válaszoló:Az a probléma h még soha nem voltam kaszinóban és fogalmam sincs arról h mennyi az alaptét pl pókernél.Pár menetet akarok játszani néhány játékkal próbaképpen.

2.válaszoló:Nem úgy értettem h ebből akarok meggazdagodni.Tisztában vagyok vele h senki sem tud folyamatosan nyerni csalás nélkül de azt nem hiszem el h egy ember 20 menetből nem tud 1-2-t se megnyerni

2015. ápr. 8. 22:53
 4/4 anonim válasza:

Attól függ..

Egyik haverom, elment kaszinózni..

Kétszer 4 milliót nyert, de nem 10-20 ezerből..

Elsőnek 100-200 ezreket bukott el, aztán beakasztotta a kétszer 4 misit.

500 ezret bukott, 8 milliót nyert.

7.5 millió nyereség.

Aztán itt meg is állt..

10-20 ezerből nem lehet sokat kaszálni.

2015. dec. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!